Denizli 10°C
23 Şubat 2020 - Pazar

İHRACATÇIYA İNGİLİZCELİ EĞİTİM

2019-10-01 12:32:43 |
Gökhan Karaıslı
İHRACATÇIYA İNGİLİZCELİ EĞİTİM

İHRACATÇIYA İNGİLİZCELİ EĞİTİM

Denizli Ticaret Odası (DTO), Uygulamalı İngilizce Dış Ticaret Eğitimi verecek. 25 kişiyle başlayacak İngilizce Dış Ticaret Eğitim Programı, 60 saat sürecek. Eğitime, İngilizce bilenler kabul edilecek. Başkan Uğur Erdoğan, eğitimin Denizli’nin ufkunu açacağını söyledi.

DTO tarafından Güney Ege Kalkınma Ajansı (GEKA) Teknik Destek Programı’na sunulan ve başarılı bulunan İngilizce Dış Ticaret Eğitim Programı, 10 günde 60 saatlik bir eğitimle, ihracatçı üyeleri ile çalışanlarını daha donanımlı bir hale getirecek.Eğitim için Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan,ile GEKA Genel Sekreter Vekili Özgür Akdoğan arasında protokol imzalandı.  Kursta A’dan Z’ye tüm konular ele alınacak.Eğitim, uygulamalı olacak ve kursiyerler derslere kendi bilgisayarıyla katılacaklar. DTO, kursiyerlere, eğitim boyunca, ücretsiz internet bağlantısı imkânı sağlayacak.Kursta, TradeMap gibi interaktif sitelere giriş ve bilgi tarama eğitimi, bu sayede uygulamalı yapılabilecek.

BAŞKAN ERDOĞAN: “DTO, İLKLERE İMZA ATMAYA DEVAM EDİYOR”

Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan,“Bölgemizde ilk kez odamızca düzenlenecek ve GEKA Teknik Destek Programı’yla desteklenecekİngilizce Anlatımlı Dış Ticaret Eğitim Programımızın protokolünüimzaladık. Hayırlı ve uğurlu olsun. Üyelerimizin talepleri ve beklentileri doğrultusunda, eğitim çalışmalarımızı yıl boyunca kesintisiz sürdüreceğiz. Yeter ki, onlar bu programlara katılsınlar ve kendilerini yetiştirip günümüz rekabet koşullarına hazır hale getirsinler.” dedi.

4 KASIM’DA BAŞLIYOR

Eğitim, 4-9 Kasım ile 13-16 Kasım tarihleri arasında, DTO’nun 5’inci katındaki toplantı salonunda, 08.30-12.30 ile 13.00-15.00 saatleri içinde gerçekleştirilecek. İlgilenenlerin www.dto.org.tr/disticaretinternet adresinden ön kayıtlarını yaptırmaları gerekiyor. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web