Denizli 16°C
25 Şubat 2020 - Salı

İHH YARDIM VAKFI’NDAN GAZETEMİZE ZİYARET

2019-09-18 10:39:51 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
İHH YARDIM VAKFI’NDAN  GAZETEMİZE ZİYARET

İHH Yardım Vakfı Denizli Şubesi Kadın Kolları Başkanı Cennet Oturak ve Yönetim Kurulu üyeleri gazetemize ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İHH Yardım Vakfı Denizli Şubesi Kadın Kolları Yönetim Kurulu Başkanı Cennet Oturak, gazetemize ziyaret ederek, Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Hacer Aklam ile görüştü. Ziyarette Kadın Kolları Başkanı Cennet Oturak’ın yanı sıra Halkla İlişkiler Birim Sorumlusu Cemile Çalışkan,  Halkla İlişkiler Birim Sorumlusu Meryem Özdemir ve Sekreter Selver Solak hazır bulundu. İHH Yardım Vakfı Denizli Şube Başkanı Cennet Oturak,  İnsani Yardım Vakfı olarak Yurt içinde ve yurt dışında yardım çalışmalarına devam ettirdiklerini söyledi. Sosyal etkinliklerde var olduklarını dile getiren Başkan Cennet Oturak, her daim mazlumun yanında olduklarını söyledi. Oturak açıklamasında; “İHH Yardım Vakfı Türkiye ve Dünya’ya önemli işler başarmıştır. İHH Yardım Vakfı çatısı altında bulunmaktan dolayı gururluyuz” dedi. Horoz Gazetesi’nin çalışmalarını yakından takip ettiklerini ifade ederek Horoz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacer Aklam’a ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” dedi.

İmtiyaz Sahibi Hacer Aklam’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek İHH Yardım Vakfı’na çalışmalarında başarılar diledi. Abdullah GÖNÜLTAŞ

 

 

İHH YARDIM VAKFI’NDAN  GAZETEMİZE ZİYARET

İHH YARDIM VAKFI’NDAN GAZETEMİZE ZİYARET


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web