Denizli 18°C
08 Nisan 2020 - Çarşamba

İDLİB’E 7 TIR’LIK YARDIM KONVOYU

2020-02-24 12:06:03 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
 İDLİB’E 7 TIR’LIK YARDIM KONVOYU

İDLİB’E 7 TIR’LIK YARDIM KONVOYU

Diyanet İşleri Başkanlığı ile Türkiye Diyanet Vakfı iş birliğinde sürdürülen “Yolumuz İyilik Olsun” kampanyası kapsamında İdlib’e Denizli Müftülüğü tarafından 2 TIR gıda kolisi, 2 TIR un, 1 TIR battaniye ve 2 TIR muhtelif gıda, giyim eşyası ve çocuk eşyasından oluşan 7 TIR yardım malzemesi gönderildi.

 

Delikliçınar Yeni Camii meydanında düzenlenen törene Vali Hasan Karahan,  İl Emniyet Müdürü Kenan Yıldız, İl Müftüsü Mehmet Aşık, Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan,  Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili,  TDV Denizli Şube Yönetim Kurulu Üyesi Diyanet İşleri Başkanlığından Emekli Başmüfettiş İbrahim Hatipoğlu, diğer odabaşkan ve temsilcileri, İl Müftü Yardımcıları, İlçe Müftüleri, din görevlileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. İl Müftüsü Mehmet Aşık, toplanan yardımlarla ilgili bir teşekkür konuşması yaparak, düzenlenen yardım kampanyası hakkında bilgiler verdi.

 

Müftü Aşık, "Başkanlığımız ve Vakfımız tarafından yürütülen ‘Yolun İyilik Olsun’ yardım kampanyasına destek olan Denizlili  hayırseverlerimize ve tüm odalar ve borsalara katkılarından dolayı teşekkür ederim." dedi. Yurt içinde ve yurtdışında bulunan muhtaçlara her zaman yardım eden Denizli halkımızın bu yardım kampanyasında da desteklerini esirgemediğini belirtti. 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web