Denizli 15°C
12 Aralık 2019 - Perşembe

HOROZDA DEPREM

2017-04-07 11:27:04 |
Haber Merkezi
HOROZDA DEPREM

Denizlispor'da hafta başında 2018'e kadar olan sözleşmesini tek taraflı fesheden Teknik Direktör Ali Tandoğan'ın istifası kabul edildi.

Denizlispor Yönetim Kurulu toplantısını yaptı. Haluk Ulusoy Tesislerinde yapılan toplantı öncesi Pazar günü deplasmanda oynanacak maç için Balıkesir'e gidecek olan takımı uğurlayan yönetim ardından toplantısına devam etti. Yönetim kurulu hafta başında istifa eden Ali Tandoğan'ın istifasını kabul etti. Toplantıya Tandoğan'ın istifasını kabul etmeyen yöneticilerin katılmaması dikkat çekerken, takımın başında Balıkesir maçında yardımcı antrenörün çıkması bekleniyor.
Konuyla ilgili resmi açıklama ise kulüpten geldi. Yapılan açıklamada "Yönetim Kurulumuz 07.04.2017 tarihinde saat 11:30'da Haluk Ulusoy Tesislerinde toplanmıştır; Futbol takımımızı başarılar dileyerek Balıkesirspor deplasmanına uğurladık. Futbol takımımızın tesislerden yola çıkması ile yönetim kurulu toplantısına devam etmiş, Teknik Direktörümüz Ali Tandoğan'ın sözlü olarak sunduğu istifasının kabul edilmesi kararı alınmıştır.
Toplantının devamında kulübümüzü başarılı kılmak adına sezon başındaki inanç ve şevkle yöneticiler olarak görevlerimizi sürdürdüğümüzü kamuoyuyla paylaşırız. Denizlisporumuzun geleceğine dair planlamalar yapılması için bugünden itibaren yoğun bir çalışmaya girilmesi kararı alınmıştır" denildi.


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web