Denizli 20°C
27 Mayıs 2020 - Çarşamba

HER PUANA TALİBİZ

2019-11-27 15:38:32 |
Haber Merkezi
HER PUANA TALİBİZ

Yukatel Denizlispor, Süper Lig Cemil Usta Sezonu 13. Haftasında konuk olacağı Gaziantep FK hazırlıklılarını Teknik Sorumlu Mehmet Özdilek yönetiminde gerçekleştiriyor.

Denizlispor Haluk Ulusoy Tesisleri’nde yaklaşık bir buçuk saat süren antrenman düz koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. İlk 15 dakikası basına açık olan antrenmanda Gaziantep FK’ye özel taktik çalışmaları gerçekleştirildi. Denizlispor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek antrenmandan önce gazetecilerle bir araya geldi. Deneyimli Çalıştırıcı Özdilek, geçen hafta önemli bir müsabaka kazandıklarını, kendi evimizde uzun zamandır kazanamamanın getirdiği baskıyı iyi oyun, net skor, gol yemeden kazanmanın mutluluk verici olduğunu söyledi.

“MÜCADELEMİZ DEVAM EDECEK”

Geniş bir kadroya sahip olmadıklarını belirten Mehmet Özdilek, sorun yaşayıp yaşamayacağımızı zamanın göstereceğini belirtti. Özdilek, “Çaykur Rizespor galibiyetinden sonra söyledim, sadece bir maç kazandık. Mücadelemiz devam edecek. Yolumuz uzun ancak içerideki maçları lehimize çevirme noktasında bizim adımıza sevindiriciydi. Artık hem oyun olarak hem de skor olarak istikrar önemli” dedi.

“TAKIMDA MORALLER ÜST DÜZEYDE”

Hafta sonu Gaziantep’e konuk olacaklarını ve takımı tanıdıklarını belirten Özdilek, bu zor deplasmandan puan ya da puanlarla dönmek istediklerini belirtti. Kurt Hoca, “Rakibimiz gibi gördüğümüz bir müsabakaya gidiyoruz. Amacımız oradan puan veya puanlarla dönmek, bunu yapabilecek gücümüz, potansiyelimiz var. Oyun anlamında her gün üstüne koyarak gelişen bir yapıya sahibiz. İçeride ve dışarıda oynadığımız müsabakalardan daha çok, ortaya koyduklarımız daha kıymetli ve değerli. Her hafta hem fiziksel hem de oyun anlamında geliştiğimizi söyleyebilirim. Rakibi de iyi tanıyoruz, güçlü olduğu yönler var ancak zafiyet gösterdiği noktalar da var. Bunlardan yararlanmaya çalışacağız. Şu anda takımın hem morali hem takımdaşlığı çok üst seviyede, ümit ederim ki bunu hafta sonu sahaya yansıtarak oradan istediğimizi elde ederek yolumuza devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

“TÜM MAÇLARI KAZABALİCEK GÜÇTEYİZ”

Ligin ilk yarısının bitmesine 5 hafta kala değerlendirmelerde bulunan Özdilek, ikisi kupa maçları olmaz üzere 7 karşılaşmaya çıkacaklarını belirtti. Özdilek, “Her maça tek tek bakacağız. Her puana talibiz. Oynanmadan hiçbir maçı kazanamıyorsunuz. Dolayısıyla tüm maçları kazanabilecek potansiyelimiz olduğunu geçen hafta söylemiştim, aynı düşünceden hiç geri adım atmıyorum. Rakiplerimize içeride ve dışarıda saygı göstereceğiz. Ama her maçı kazanma odaklı oynayacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu. Kubilay Y. GERBOĞA


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web