Denizli 20°C
26 Şubat 2020 - Çarşamba

HAY-KOOP’TA EĞİTİMLER SÜRÜYOR

2019-08-26 06:25:32 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
HAY-KOOP’TA EĞİTİMLER SÜRÜYOR

Denizli Hayvancılık Kooperatifleri Üst Birliği (HAY-KOOP) eğitim ve bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor. ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi ” ve “ Kooperatiflerde İş sözleşmeleri Eğitimi ” çalışması yapıldı.

2018 yılında yapılan eğitim çalışmalarının 2019’da da devam ettiklerini ifade eden Hayvancılık Kooperatifleri Üst Birliği (HAY-KOOP) başkanı Mehmet Varol, “Her alanda eğitim çalışmalarımız devam ediyor. Hem sahada hem de bilinçlendirme çalışmalarımızla Denizli tarımını daha ilerilere nasıl taşıyabiliriz onun gayreti içerisindeyiz. Hayvancılıkla ve tarımla uğraşan üreticilerimizin eğitimleri devam ediyor. Ayrıca personelimizin de eğitim çalışmaları devam ediyor. Tarım bu ülkenin vazgeçilmez unsuru bizde bu doğrultuda adımlarımızı atıyoruz. Üretimde kalitenin yakalanması bizim için önemli teknolojiyi takip etmek. Üreticimizi bilinçlendirmek bizlerin görevi bizde elimizden geldiğince destek oluyoruz.

Son olarak “ ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi Eğitimi ” ve “ Kooperatiflerde İş sözleşmeleri Eğitimi ” çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Eğitimlerde emeği geçen Prof. Dr. Salahattin Kumlu, Ufuk Peker, Arzu Gözel ve İlgi ile katılım gösteren Kooperatif Yöneticilerimize ve Personelimize teşekkür ederiz. Ayrıca Bölge Birliğimize ve Kooperatiflerimize bu eğitimlerde desteğini ve katkısını eksik etmeyen DGRV Ankara Temsilciliğine teşekkür ederiz” dedi.

HAY-KOOP’TA EĞİTİMLER SÜRÜYOR

HAY-KOOP’TA EĞİTİMLER SÜRÜYOR

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web