Denizli 35°C
21 Ağustos 2019 - Çarşamba

HAVALAR ISINACAK

2019-01-08 06:12:29 |
Gökhan Karaıslı
HAVALAR ISINACAK

Bir süredir soğuk havanın etkisinde olan Denizli için meteorolojiden müjdeli haber geldi. Bugün de kar yağışının beklendiği Denizli’de Perşembe günü lodosla birlikte sıcaklık yeniden çift hanelere ulaşacak.

Meteroloji Genel Müdürlüğünden alınan hava tahminlerine göre bugün kent merkezi de dahil olmak üzere Denizli’de kar yağışı bekleniyor. En düşük hava sıcaklığının -1 derece olması beklenirken en yüksek 2 derece tahmin ediliyor. Öte yandan Çarşamba günü 4 derecelik bir artış bekleniyor, hava parçalı bulutlu olacak. Perşembe günü ise hava sıcaklığının 10 dereceye kadar çıkması bekleniyor, Meteroloji Genel Müdürlüğünden alınan hava tahminlerine göre Çarşamba günü kentte en düşük sıcaklık -5 derece olurken, en yüksek sıcaklık 6 derece olarak tahmin ediliyor.

PERŞEMBE LODOS GELİYOR

Çarşamba günü açık bir havada geçirecek olan Denizli’de Perşembe, Cuma ve Cumartesi yağmurlu bir hava kentte hakim olacak. Bölgede etkili olacak olan lodosla birlikte hava sıcaklığı 5 derece birden artacak. Yağışlı geçecek olan 3 gün boyunca hava sıcaklığı 10 derecenin üstünde olacak. HABER MERKEZİ

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web