Denizli 27°C
01 Ekim 2020 - Perşembe

GÖNÜL KÖPRÜSÜNDEN AŞURE HAYRI

2020-09-15 09:27:06 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
GÖNÜL KÖPRÜSÜNDEN AŞURE HAYRI

GÖNÜL KÖPRÜSÜNDEN AŞURE HAYRI

Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği kadın üyeleri tarafından yapılan aşure komşu esnaflara ve çalışanlarına ikram edildi.

Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği tarafından yapılan Aşure ve Keşkek Hayrını her yıl düzenli olarak yapan dernek, bu yıl Pandemi nedeniyle gönül dostlarından ayrı kaldı.

“BU YIL GÖNÜL DOSTLARIYLA BİR ARAYA GELEMEDİK”

Her yıl gönül dostları ile birleşip hayır yapan Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Başkanı Nergis Şenocak, “Pandemi bizleri gönül dostlarımızdan ayırdı. Bugün dernek yönetimi olarak bir araya geldik ve hayrımızı yaptık.  Çevredeki komşu esnaflarımıza ve çalışma arkadaşlarına ikram edeceğimiz aşure hayrını bir araya gelerek yaptık. Gönül dostlarımızın katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz aşure hayrımızı yaparken, dostluğun önemini, birlikte yapılan işlerin ne kadar değerli olduğunu bu süreçte çok iyi anladık. Pandemi sebebiyle gönül dostlarımız ile bir araya gelemedik” şeklinde konuştu.

“YAPTIĞIMIZ İŞLER BEREKETLENİYOR”

Gönül dostları ile bir araya gelemediklerini fakat yardımlara devam ettiklerini belirten Gönül Köprüsü Dayanışma Derneği Başkanı Şenocak, “Pandemi sürecinde gönül dostlarımız ile bir araya gelemesek de yardımlarımıza kaldığımız yerden devam ediyoruz. İhtiyaç sahibi ailelerin sayıları bu dönemde daha fazla arttı. Biz yardımların insanlara ulaşmasında köprü görevini üstleniyoruz. Bir şekilde Allah yardım ediyor ve yaptığımız işler bereketleniyor. Birilerinin yüzünü güldürebiliyoruz. Bizlere güvenen ve bizleri destekleyen insanların sayesinde birçok ailenin yüzü gülüyor” dedi.

FATMA TEKEŞ- ÖZEL HABER


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web