Denizli 27°C
20 Ekim 2019 - Pazar

GÖKBEL VE ÖRKİ VATANDAŞLA BULUŞTU

2019-07-11 12:11:41 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
GÖKBEL VE ÖRKİ  VATANDAŞLA BULUŞTU

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Kayıhan Mahallesi’nde vatandaşlarla kahvaltıda bir araya geldi. Vatandaş odaklı siyaset yaptıklarını ifade eden AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Biz milletin içinden gelen bir siyasi hareketiz. Her zaman insanımızla temas ve fikir alışverişi halindeyiz. Milletimizden kopmadık, kopmayacağız. Milletimiz ile kurduğumuz gönül bağını güçlü tutuyoruz” dedi.

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel ve Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Kayıhan Mahallesi’nde düzenlenen kahvaltılı toplantıda vatandaşlarla bir araya geldi.  Mahalle sakinlerinin görüş, öneri ve şikayetlerinin dinlendiği toplantıya, Pamukkale Belediye Başkanı ile AK Parti Pamukkale ilçe yönetim kurulu üyeleri katıldı. AK Parti’nin milletin bağrından çıkan bir siyasi hareket olduğunu vurgulayan Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Bugün, Kayıhan mahallemizde vatandaşlarımızla kahvaltıda buluşmanın mutluluğunu yaşadık. Pamukkale Belediye Başkanımız Sayın Avni Örki ile vatandaşlarımızın istek ve şikayetlerini dinleyip değerlendirmelerde bulunduk. Biz milletimiz için siyaset yapıyoruz. Hizmet anlayışımızın odağında vatandaş memnuniyeti vardır. Bu anlayışla her zaman milletimizin içinde olmaya özen gösteriyoruz” dedi.

Siyasetin bir hizmet aracı ve aynı zamanda ağır sorumlulukları olan bir kurum olduğunu dile getiren AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, “Omuzlarımızda insani ve siyasi sorumluluklar var. Dava bilinciyle siyaset yapıyoruz. İnsanımıza en iyi yaşam koşullarını sunmakla mükellefiz. AK Parti iktidarları döneminde hem genel, hem de yerel anlamda belediyecilik hizmetleri açısından ülkemiz büyük bir gelişim yaşamıştır. İnsanımız, AK Parti belediyeciliğinin farkını görmüştür. Elbette bu ülke için, Denizli’miz için, Pamukkale’miz için yapacaklarımız bitmedi. Yapacak çok işimiz var” dedi.

Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki de, toplantıda vatandaşların taleplerini dinledi, projeleri hakkında Kayıhan Mahallesi halkını bilgilendirdi. Örki, vatandaşla buluşma toplantılarının devam edeceğini de ifade etti.

GÖKBEL VE ÖRKİ  VATANDAŞLA BULUŞTU

GÖKBEL VE ÖRKİ VATANDAŞLA BULUŞTU

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web