Denizli 20°C
29 Ekim 2020 - Perşembe

GÖKBEL’DEN ESNAFA MORAL ZİYARETİ

2020-09-28 11:23:27 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
GÖKBEL’DEN ESNAFA MORAL ZİYARETİ

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, yönetim kurulu üyeleri ve mahalle başkanıyla birlikte Hacıkaplanlar Mahallesi’nde esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Salgın sürecinin beraberinde getirdiği sıkıntıların aşılması için toplumun el ele verdiğini belirten AK Partili Gökbel, “Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de olumsuz yansımaları olan salgınla topyekûn mücadele ediyoruz. Hükümetimiz bütün imkânlarını seferber etmiş durumda. Biz de sahada esnafımızla ve vatandaşımızla sürekli temas halindeyiz. Tespit ettiğimiz sorunları çözüm mercilerine aktararak, çare olmaya gayret ediyoruz” dedi. AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, yönetim kurulu üyeleri ve mahalle başkanıyla birlikte Hacıkaplanlar Mahallesi’nde ziyaretler gerçekleştirdi. Hacıkaplanlar Muhtarlığının yanı sıra, mahalle esnafını da ziyaret eden Gökbel ve beraberindekiler, sorunları dinledi.

 

Salgın sürecinin tüm dünyayı, hem ekonomik, hem de sosyal yaşantı olarak olumsuz etkilediğini ifade eden AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, bu sürecin devlet ve millet dayanışmasıyla atlatılacağını ifade etti.

 

 

GÖKBEL’DEN ESNAFA MORAL ZİYARETİ

GÖKBEL’DEN ESNAFA MORAL ZİYARETİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web