Denizli 29°C
16 Eylül 2019 - Pazartesi

GENÇLER GELECEĞE GÜVENLE BAKIN

2018-12-24 07:42:37 |
Gökhan Karaıslı
GENÇLER GELECEĞE GÜVENLE BAKIN

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği Denizli Şube Başkanı Dursun Göçenoğlu, gençlerin kebapçılık mesleğine yönelmelerini tavsiye ederek; “Bu mesleği seçen geleceği güvenle bakar” diye konuştu.

Tüm Restoranlar ve Turizmciler Derneği Denizli Şube Başkanı Dursun Göçenoğlu, Kebabıyla ünlü Denizli’de kebapçılık mesleğine yapmak isteyen gençlere tavsiyelerde bulunarak; bu mesleğin geleceğinin parlak olduğunu dile getirdi. Bu işe merek saran gençlere seslenen Göçenoğlu; “ Yeni neslimizin bu mesleğe yönelmesini istiyoruz. Bu meslek zahmetli ama güzel bir iş olduğunu söyleyebilirim. Zahmetli ama kazançlı bir iş olduğunu görecekler. Denizli’de 13 tane kebapçı bulunuyor. Burada kebapçılar arasında birlik ve beraberlik var. Her daim olmuştur. Diğer esnaf arkadaşlara bu birlikteliği tavsiye ederiz” açıklamasında bulundu.

Tur otobüsleri için otopark sıkıntısının devam ettiğini dile getiren Göçenoğlu yetkililere seslendi: “Belediyemizden yurt dışından gelen tur otobüsleri için Bize destek olmalarını istiyoruz. Otopark sıkıntımız var. Tur otobüsleri için bir yer bulunursa hem trafik sıkışıklığı önlenecek. Hem de kargaşa önlenmiş olacak” diye konuştu. Abdullah GÖNÜLTAŞ-ÖZEL HABER

 

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web