Denizli 15°C
26 Ocak 2020 - Pazar

FORUM ÇAMLIK AVM 11’İNCİ KEZ BASINLA İFTARDA 

2019-05-18 11:37:29 |
Gökhan Karaıslı
FORUM ÇAMLIK AVM 11’İNCİ KEZ BASINLA İFTARDA 

Forum Çamlık AVM Yönetimi tarafından geleneksel hale gelen basın iftar yemeği buluşmalarının bu yıl 11’incisi gerçekleştirildi.

Forum Çamlık AVM’de içersindeki bir kafede düzenlenen iftar yemeğine; Forum Çamlık AVM Müdürü Didem Kırşallıoba, Basın Halkla İlişkiler Müdürü Betül Korucu Sağlam Türkiye genelinde 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Türkiye’nin Alışveriş Merkezleri Yönetim Direktörü Hakan Altın, Forum Çamlık AVM yönetim kadrosunun yanı sıra ulusal ve yerel basın mensupları katıldı. Fasıl eşliğinde yenilen iftar yemeğin ardından basın mensupları ile sohbet eden Forum Çamlık Müdürü Didem Kırşallıoba, gecenin anlam ve önemine değinerek, “Bu keyifli davetimize katılan Denizli’nin değerli basın mensubu ekiplerine tüm ekibim adına teşekkür ederim. Tıpkı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da birlikte güzel bir sohbet fırsatı yakaladık. Forum Çamlık olarak yalnızca bir alışveriş merkezi değil, aynı zamanda yaşam merkezi olarak konumlanıyor, yıl boyunca her yaştan misafirimize hitap eden etkinliklerle biliniyoruz. Siz değerli gazeteci dostlarımızın da yakından takip ettiği gibi projelerimizi yüz yüze paylaşma, fikir alışverişinde bulunma fırsatı bizler için çok değerli” dedi.

Forum Çamlık AVM Yönetiminin ev sahipliğinde gerçekleşen iftar şöleni, basın mensuplarının yoğun katılımı ve keyifli fasıl dinletisiyle ilerleyen saatlere kadar devam etti.

BASIN MENSUPLARINI AĞIRLAMAKTAN

MUTLULUK DUYDUK

Türkiye Genelinde 14 alışveriş merkezinin operasyonunu yürüten Multi Türkiye’nin Alışveriş Merkezleri Yönetimi Direktörü Hakan Altın’la birlikte basın mensuplarını ağırlamaktan mutluluk duydukları mutluluğu dile getiren Müdür Kırşallıoba, “Hakan Bey’le beraber her biri aynı zamanda bizim ziyaretçimizde olan, destekleriyle ve ilgileriyle bizi onurlandıran basın mensuplarıyla bir arada olmaktan Ramazana özele etkinliklerimizi ve devam eden kampanyalarımızı detaylıca aktarma imkanı bulduk. Yeni dönem projelerimizi de bu organizasyonda aldığımız görüşler, dinlediğimiz yorumlar ve beklentilerle şekillendireceğiz” diye konuştu.

BASIN MENSUPLARIYLA

 BİR ARADA OLMAK KEYİFTİ

Denizli’deki Basın Mensuplarıyla kurduğu ilişkilerlerle ön plan çıkan Forum Çamlık AVM Basın Halkla İlişkiler Müdürü Betül Korucu Sağlam Forum Çamlık bizim için önemli bir lokasyon ve gözbebeğimiz… Bu senede iftar yemeğimizi verdik basın mensuplarımızı arkadaşlarımızla her sene olduğu gibi bir arada olmaktan çok büyük keyif alıyoruz. Buraya sadece bir ticarethane gözüyle bakmıyoruz. Birlik ve beraberliğin bizim için oldukça önemli. Denizli’ye ve Denizli Basınına verdiğimiz kıymet büyük. İnşallah daha nice iftar yemeklerinde buluşuruz” ifadelerini kullandı. YASEMİN ORHAN

FORUM ÇAMLIK AVM 11’İNCİ KEZ BASINLA İFTARDA 

FORUM ÇAMLIK AVM 11’İNCİ KEZ BASINLA İFTARDA 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web