Denizli 25°C
26 Mayıs 2020 - Salı

Firmalara ekonomi eğitimleri sürüyor

2019-10-08 12:35:02 |
Haber Merkezi
Firmalara ekonomi eğitimleri sürüyor

Denizli Ticaret Odası (DTO)’nın yıl sonuna kadar planladığı eğitimler, devam ediyor. Salı günü düzenlenen “Günümüzde Farklı Kuşakları Yönetebilmek” eğitimi ile başlayan Ekim eğitimleri “Firmalarda Maliyet Düşürme Teknikleri” ve “İngilizce Dış Ticaret Terminolojisi” ile devam edecek.

Denizli’nin en büyük STK konumunda yer alan Denizli Ticaret Odasında eğitimler sürüyor. Firmaları geleceğe taşımak adına eğitim çalışmalarına hız veren oda, geçen ay düzenlediği eğitimlerin ardından bu ay ise 3 eğitim birden düzenleyecek. Salı günü düzenlenen Nezahat Türköz’ün sunumu ile düzenlenen Günümüzde Farklı Kuşakları Yönetebilmek eğitimi ile başlayan Ekim ayı eğitimlerin ikincisi ise 15-16 Ekim’de düzenlenecek. Prof. Dr. C. Ruhi Kaykayoğlu, Firmalarda Maliyet Düşürme Tekniklerini anlatacak. Maliyet düşürmek için iyi bir planlanmanın nasıl yapılacağı ile satış süreçlerini örnekleriyle ele alacak.

 

İNGİLİZCE DIŞ TİCARET TERMİNOLOJİSİ 22 EKİM’DE

 

Ekim ayının son eğitimi de, 22 Ekim Salı günü gerçekleştirilecek. Hakan Akın, “İngilizce Dış Ticaret Terminolojisi” eğitiminde, dış ticarette sıkça karşılaşılan İngilizce terimlerinden bahsedecek. Denizli Ticaret Odası Başkanı Uğur Erdoğan, eğitimlerine gösterilen ilginin her geçen gün artmasının kendilerini sevindirdiğini, bu arada yıllık eğitim takvimlerine de yeni başlıklar eklemeye çalıştıklarını dile getirdi. Başkan Erdoğan, “Her biri konusunda uzman isimlerden, bu tür eğitimleri alabilmek önemli bir fırsattır. Bu imkânı, üyelerimiz ile vatandaşlarımız iyi değerlendiriyorlar. Merak edenler, eğitim takvimimizi ve başvuru duyurularını, internet sitemizden takip edebilirler. Ekimdeki eğitimlerin de daha öncekiler gibi yoğun ilgiyle karşılanması bizleri mutlu etti. Başvuru kabulümüz devam ediyor; ilgi duyanlar lütfen bir an önce kayıtlarını yaptırsınlar” dedi.  HABER MERKEZİ

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web