Denizli 16°C
04 Aralık 2020 - Cuma

Evleneceklerin dikkatine!

2016-01-06 14:29:35 |
Haber Merkezi
Evleneceklerin dikkatine!

4M Fuarcılık tarafından organize edilen 3. Denizli Evlilik Hazırlıkları ve Mobilya Fuarı 25-28 Şubat tarihlerinde EGS Park Fuar alanında yapılacak. Denizli'de 4M Fuarcılık organizasyon..

 4M Fuarcılık tarafından organize edilen 3. Denizli Evlilik Hazırlıkları ve Mobilya Fuarı 25-28 Şubat tarihlerinde EGS Park Fuar alanında yapılacak.

Denizli'de 4M Fuarcılık organizasyon şirketi, evlilik hazırlığı yapan çiftler için fuar düzenliyor. Evlenecek çiftlerin, gelinlikten damatlığa, düğün davetiyesinden ayakkabıya, mobilyadan beyaz eşyaya kadar her çeşit ürünü bir arada bulabilecekleri ve özel imkanlardan faydalanabilecekleri Evlilik Hazırlıkları ve Mobilya Fuarı EGS Park Fuar alanında kapılarını ziyaretçilere açacak. 25-28 Şubat arasında gerçekleştirilecek fuara sektörde faaliyet gösteren 70'in üzerinde firmanın katılması ve 50 bin kişinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Evlilik Hazırlığı ve Mobilya Fuarı'nın tanıtım toplantısı; Gazeteciler Cemiyeti İlyas Haytan Toplantı salonunda yapıldı. Toplantıya 4M Fuarcılık Genel Müdürü Kemal Alkan, Koordinatör Kasım Çakmak ve Halkla İlişkiler sorumlusu Tuğba Güdümen katıldı. Denizli EGS Kongre ve Kültür Merkezi'nde 10 bin metrekarelik alanda yapılacak fuarla ilgili bilgi veren Genel Müdür Alkan, "Fuara başta evlilik sektöründe faaliyet gösteren gelinlik, damatlık, abiye olmak üzere mobilya sektöründe de faaliyet gösteren Kayseri, İzmir, Bursa ve İstanbul gibi illerden çok sayıda firma katılacak. 50 binin üzerinde ziyaretçi bekliyoruz. Bu fuarı evlilik hazırlığı yapan çiftler ve bu konuda iş yapanlar mutlaka ziyaret etmelidir. Büyük ilgi göreceğini tahmin ettiğimiz gelinlik ve damatlık defileleri ziyaretçilere hayal ettikleri kıyafeti seçmede büyük kolaylık sunarken alternatifleri görme fırsatını elde edecekler. Dünyanın inanılmaz değişim ve gelişim yaşadığı bir süreçte yaşam biçimimize renk katan ürünlerin sergileneceği fuarımızla farklı olmaya devam ediyoruz” dedi. 

Fuarda gelinlikler, damatlıklar, abiye, ev tekstili, çiçekçiler, çeyizlikler, balayı seçenekleri, mobilya firmalarının ürünleri sergilenecek. Fuarda kına geceleri, nikah, defile ve müzik dinletileri de yer alacak. 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web