Denizli 23°C
28 Ekim 2020 - Çarşamba
Evi Oğlu Tarafından Yakılan Anne, Yetkililerden Yardım İstedi

Evi Oğlu Tarafından Yakılan Anne, Yetkililerden Yardım İstedi

DENİZLİ (AA) - Denizli'nin Pamukkale ilçesinde oğlunun kendisine şiddet uygulayıp evini yaktığını söyleyen anne, yetkililerden yardım istedi.

Fatih Mahallesi'nde ikamet eden 65 yaşındaki Feride Ağan, gazetecilere yaptığı açıklamada, evini yakan oğlu 31 yaşındaki Ümit Ağan'dan şikayetçi olduğunu ve tutuklandığını söyledi.

Oğlunun kendisinden sürekli para isteyerek şiddet uyguladığını anlatan Ağan, "Oğlum bir süre önce eşinden ayrılmıştı. İşleri de kötüye gitmeye başladı. Her şeyini kaybeden oğlumun psikolojisi bozuldu. Çeşitli kuruluşlara bana yardım etmeleri için başvurdum. Daha sonra evimizi yaktı." diye konuştu.

Anne Ağan, yangının ardından komşularında kalmaya başladığını belirterek, "Ben yaşlı ve meme kanseriyim. Yetkililerin bana sahip çıkmasını istiyorum. Bir emekli maaşım var o da borçlarımı ödüyorum." ifadelerini kullandı.

Yaşlı kadına yardımcı olmaya çalışan komşusu Yücel Suvan ise, şöyle konuştu:

"Feride teyzemizi biz yangından önce yanımıza almıştık. Oğlu birkaç kere evi yakacağını söylemişti. Korkulan oldu. Biz mahalle sakinleri olarak gereken yardımı yapıyoruz."

Denizli'nin Pamukkale ilçesinde oğlunun kendisine şiddet uygulayıp evini yaktığını söyleyen anne, yetkililerden yardım istedi. Evde maddi hasar oluştu.

 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web