Denizli 30°C
26 Mayıs 2019 - Pazar

ESNAFIMIZ BÜYÜDÜKÇE EKONOMİ DE BÜYÜYECEK

2018-05-30 09:25:43 |
Gökhan Karaıslı
ESNAFIMIZ BÜYÜDÜKÇE  EKONOMİ DE BÜYÜYECEK

24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem milletvekilliği seçim çalışmalarını aralıksız devam ettiren AK Parti MKYK Üyesi ve Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, esnaf ziyaretlerine devam etti.

Her zaman olduğu gibi yine halkla iç içe olmaya büyük özen gösteren Özkan, Denizli'nin farklı ilçelerindeki esnafları ziyaret ederek hem esnaflarla muhabbet etti hem de hayırlı işler diledi.

Vatandaşların taleplerini de dinleyen Özkan, AK Parti'nin seçim beyannamesinde esnaflara yönelik yer alan bazı konulardan da bahsetti. AK Parti hükümetleri döneminde esnafa yönelik çok önemli hizmetlerin verildiğini ve halen de düşük faizli kredi uygulamasını devam ettiğini hatırlatan Özkan Yeni dönemde esnaflar 30 bin liraya kadar faizsiz kredi desteğin verileceğini açıkladı. Özkan basit usulde vergilendirilen esnafın yıllık 8000 liraya kadar kazançlarından hesaplanan vergisinin de alınmayacağını kaydetti. Eğer bir ülke kalkınacaksa bütün toplum kesimlerinin birlikte hareket etmesiyle çalışmasıyla mümkün. Biz esnafımızı büyüyen güçlü Türkiye’nin ana bel kemiği olarak görüyoruz. 16 yıldır esnafa desteğimiz artarak devam ediyor. Esnafa ne yapsak azdır, daha fazlasını bütçe imkanları ile yapacağız. Yüksek faiz sürekli olacak bir şey değil. Önemli olan faizlerin makul bir seviyeye gelmesidir diye düşünüyoruz. Türkiye’nin büyümesi için buna ihtiyaç var” dedi.  HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web