Denizli 37°C
09 Temmuz 2020 - Perşembe

Engelliler gününde en anlamlı bağış

2019-12-03 15:19:11 |
Haber Merkezi
Engelliler gününde en anlamlı bağış

3 Aralık Engelliler Günü’nde, 58 yaşındaki engelli Ahmet Balaban’a en anlamlı hediye MHP İl Başkanı Cafer Birtürk’ten geldi. Yurt dışından getirtilen özel üretim olanakülüengelli aracı, Buldan Belediyesi’nde düzenlenen törenle Ahmet Balaban’a teslim edildi.

Buldan Belediyesi’nde gerçekleştirilen törene,   MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Buldan Belediye Başkanı Mustafa Şevik,  MHP İlçe Başkanı Ahmet Özeşmen, AK Parti İlçe Başkanı Naci Çomuk ile meclis üyeleri katıldı.  Murt dışından getirdikleri 3 engelli araçtan birini Buldan’nın  Kovanoluk Mahallesi’nde ikamet eden 58 yaşındaki Ahmet Balaban’a  teslim eden MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, “Yurt dışından engelliler için özel üretim olan akülü üç araç getirdik. Bir tanesini Fatih Mahallesi’nde diğerini ise 1200 Evler Mahallelerinde oturan iki engelli vatandaşımıza teslim etti. Daha önce bizden akülü araç talebinde bulunan Ahmet Balaban kardeşimizin hediyesini ise bugün 3 Aralık Engelliler Günü’nde vermek istedik. Bu anlamlı günde, Ahmet Balaban’ın önündeki engellerden birini kaldırabildikse ne mutlu bize” dedi.

 3 Aralık’ta en anlamlı hediyesini alan 58 yaşında Ahmet Balaban, “Bu anlamlı günde,  aldığım bu hediye ile önümdeki engelleri kaldıran herkese teşekkür ederim” diyerek mutluluğunu dile getirdi.

HABER MERKEZİ

Engelliler gününde en anlamlı bağış

Engelliler gününde en anlamlı bağış


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web