Denizli 10°C
23 Şubat 2020 - Pazar

EĞİTİMLER SÜRÜYOR

2019-09-11 08:38:23 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
EĞİTİMLER SÜRÜYOR

Denizli Tarım ve Orman Müdürlüğü, Kırsal Kalkınma Destekleri 13.Etap Kapsamında, Ziraat Odasında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü tarafından Kırsal Kalkınma Destekleri 13.Etap Kapsamında, Ziraat Odası Başkanlığı Toplantı Salonunda İlçe Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanlarının katılımıyla bilgilendirme ve eğitim toplantısı gerçekleştirildi.

 Eğitim çalışmalarının devam ettiğini dile getiren Denizli Ziraat Odası Başkanı Hamdi Gemici, Denizli tarımı için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini söyledi. Denizli’nin Türkiye’de önemli tarım merkezlerinden bir tanesi olduğunu ifade ederek; Meyveden Sebzeye, Tahıldan, Pamuk’a kadar her türlü ürünün yetişmektedir. Bizde daha verimli bir şekilde nasıl ürünü elde ederiz onun için tarımla uğraşan her kesimle birlikte yol almaya devam ediyoruz. Tarım bizim geleceğimiz demek. O yüzden tarıma gereken önemi ve desteği vermemiz gerekiyor” dedi.

 Toplantı kapsamında; Proje hazırlama süreci, izlenecek yol haritası, başvuru paketinin içeriği, hazırlık aşamasında dikkat edilmesi gereken hususları içeren geniş bir bilgilendirme yapıldı. Abdullah GÖNÜLTAŞ-ÖZEL HABER

 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web