Denizli 19°C
30 Mart 2020 - Pazartesi

DTO ÇİVRİL TEMSİLCİLİĞİ HİZMETE GİRDİ

2020-02-21 11:33:28 |
Haber Merkezi
DTO ÇİVRİL TEMSİLCİLİĞİ HİZMETE GİRDİ

DTO ÇİVRİL TEMSİLCİLİĞİ HİZMETE GİRDİ

Denizli Ticaret Odası (DTO) Çivril Temsilciği, protokol üyelerinin de yer aldığı kalabalık bir katılımla açıldı. 100 bin kişinin yaşadığı bölgede bulunan üyeler DTO’dan aldıkları hizmetler için şehir merkezine gitmeden temsilciliklerden ulaşabilecekler.

DTO Çivril Temsilciği, törenle açıldı. Açılışa, Denizli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Erdoğan’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Meslek Komitesi Üyeleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Törende Çivril Kaymakamı Armağan Önal, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Bekilli Belediye Başkanı Mustafa Çoban, Çivril Esnaf ve Sanatkarlar Odası (ÇESO) Başkanı Ertuğrul Mutlu ve protokol üyeleri de yer aldı.

“HİZMETİMİZİ ÜYELERİMİZİN AYAĞINA GETİRDİK”

Başkan Erdoğan, törende yaptığı açış konuşmasında, en iyi ve en hızlı hizmeti vermek için her geçen gün yeni bir adım daha attıklarına dikkat çekti. Başkan Erdoğan, “18 bin üyemiz, şehrimizdeki ticaret erbabımız, sanayici ve ihracatçımız, üretici ve imalatçımız için Denizli Ticaret Odamızda var gücümüzle çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden bu yana öncelikli hedefimiz, üyelerimizin ihtiyaç duydukları hizmet ile bilgiye, en kolay ve en hızlı yoldan ulaşmasını sağlamak oldu. Bugün, bunlardan birini daha hayata geçiriyoruz. Hizmetimizi Baklan, Bekilli, Çal ve Çivril’deki üyelerimizin ayağına getirdik. Odamızda verdiğimiz hizmetleri, bundan sonra buradan alacaksınız… Oda tescili ve belgeleri, kayıt sureti, faaliyet bilgisi, sigorta acenteliği, K belgesi, sayısal takograf işlemleri, kapasite ve ekspertiz raporu, yerli malı belgesi, iş makinaları tescili işlemlerini, dış ticaret işlemlerinizi bundan sonra Çivril temsilciliğimizde yaptırabileceksiniz.” dedi.

 “BU YIL, 17 ULUSLARARASI FUAR İÇİN ÇAĞRIYA ÇIKTIK”

Bugüne kadar hep “Ticaret Odası’nın üyelerine faydası ne olur?” düşüncesiyle hareket ettiklerini ifade eden Başkan Erdoğan, “Üyelerimizi KOSGEB desteğiyle, yurt dışı fuarlar ve ikili iş görüşmelerine, yurt içindeki fuar, inceleme ve iş gezilerine götürdük. Geçen yıl, 528 firmamıza bu yönde katkı sağlayarak, üretim, ihracat ve istihdamını artırmasını destekledik. Bu yıl da 17 uluslararası fuar için çağrıya çıktık; üyelerimizi yine bu büyük organizasyonlara götüreceğiz. Sizler de başvuruda bulunabilirsiniz. Denizli Ticaret Odası olarak, ayrıca Türkiye’nin dört bir tarafında, 11 farklı sektörden 144 adrese ulaştırdığımız Denizli İndirim Programımızı, üyelerimizin hizmetine sunduk. Geçen yıl, 40 farklı eğitim gerçekleştirdik. Çok sayıda teknik programda birçok önemli ismi, sizler için Denizli’mize getirdik” diye konuştu.

Kubilay Y. GERBOĞA  


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web