Denizli 27°C
26 Mayıs 2018 - Cumartesi

DSO’DAN 19 MAYIS MESAJI

2017-05-18 14:38:01 |
Haber Merkezi
DSO’DAN 19 MAYIS MESAJI

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat KEÇECİ, 19 Mayıs Atatürk´ü Anma Gençlik ve Spor Bayramıdolayısıyla mesaj yayımladı.

Denizli Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci, yayımladığı mesajında;“Milletimizin kaderini değiştiren, insanımız için umut dolu bir başlangıcı simgeleyen 19 Mayıs, Türk Ulusunu aydınlığa kavuşturan ve Cumhuriyet ile buluşturan bir dönüm noktası olmuştur. Milletimiz içinde bulunduğu yokluğa ve yoksulluğa rağmen büyük bir kahramanlık göstererek, topraklarımıza ve varlığımıza göz diken işgalci devletlere unutamayacakları bir ders vermiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde verilen kurtuluş mücadelesinin güç kaynağı milletimizin iradesi olmuştur. Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk; bu kararlı mücadeleye çıkarkendin, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmadan, halkına ve özellikle gençliğe güvenerek yola çıkmıştır. Bu yolda da gençlerimize her zaman çok güvenmiştir. Atalarımızdan almış olduğumuz bu emanetimize de en iyi gençlerimiz sahip çıkacaktır.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, aziz milletimizin 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınıkutluyorum.” dedi. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web