Denizli 23°C
28 Ekim 2020 - Çarşamba

“Doğru bilgilerle besleyeceğiz”

2020-01-15 12:34:02 |
Haber Merkezi
“Doğru bilgilerle besleyeceğiz”

“Doğru bilgilerle besleyeceğiz”

Anadolu Gençlik Derneği bünyesinde çıkartılan, “Her genç bir yarın demektir” sloganıyla yayın hayatına devam eden Genç İstikbal dergisi 19 yaşına girdi. Yine “Okuyan neslin habercisi” sloganıyla yayın hayatına devam eden Anadolu Gençlik Dergisi de 20 yaşına girdi.

AGD’nin 20 Genç İstikbal Dergisi’nin de 19 yaşına girmesi münasebetiyle harekete geçen Anadolu Gençlik Derneği Denizli Şubesi Dergi Temsilciliği çok sayıda gence ve Denizli halkına Genç İstikbal dergisi ulaştırdı.

Konu ile ilgili açıklama yapan Denizli Dergi Temsilcisi ve AGD Tanıtım ve Medya Komisyon Başkanı Ekrem Çetin, “Genç İstikbal dergimiz ‘Her genç bir yarın demektir’ sloganıyla yola çıktığı günden bugüne Ülkemizi ve bütün insanlığı aydınlık yarınlara taşıyacak gençlere kılavuz olmayı bir vazife olarak kabul etmektedir. 18 yıldır olduğu gibi 2020 yayın döneminde de  Bilim, Teknoloji, Düşünce, Kültür ve Sanat alanında gençlerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Denizli Dergi Temsilciliği olarak gençlerimizi doğru kaynaktan doğru bilgilerle beslemeye devam edeceğiz. Bu konuda üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren Genç İstikbal dergimizi her zaman takdir ediyoruz” dedi.

Halil GÖREL

 

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web