Denizli 18°C
14 Kasım 2019 - Perşembe

Dodurga lider bitirdi!

2019-05-27 13:02:41 |
Gökhan Karaıslı
Dodurga lider bitirdi!

Denizli 2. Amatör Küme D Grubunda sezon muhteşem bir maçla sona erdi. Lider Dodurga ile takipçisi Kuyucakspor’un maçında gülen taraf çıkmadı. 4 golün atıldığı maçın ardından normal sezonu Dodurga lider olarak tamamladı.

Acıpayam, Çameli ve Tavas ekiplerinin mücadele ettiği Denizli 2. Amatör Küme D Grubunda normal sezon sona erdi. Tavas’tan Karahisar ve Sofular Gençlikspor, Çameli’den Güzelyurtspor ve Acıpayam’dan Kuyucakspor, Dodurga ve Yeşilyuvaspor’un mücadele ettiği grupta normal sezonun finalinde grubun ilk iki sırasında yer alan Dodurgaspor ile Kuyucakspor karşı karşıya geldi. Yatağan Sahasında oynanan maça her iki takımın taraftarları yoğun ilgi gösterdi. Kıran kırana geçen maçta 4 gol atıldı ancak kazanan olmadı. Ev sahibi ekibin golleri Umut Özmer ve İlyas Karakılıç’tan gelirken, konuk ekibin golleri ise Ümit Uluyol ve Himmet Arıkan’dan geldi.

2-2 biten maçın ardından Dodurga normal sezonu 9 galibiyet 1 beraberlikle 28 puanla lider tamamladı. Kuyucakspor ise 25 puanla sezonu ikinci tamamladı. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web