Denizli 38°C
14 Temmuz 2020 - Salı

DENİZLİSPOR’DA ESKİ BAŞKAN TESİSİ BASTI

2019-10-23 11:35:01 |
Haber Merkezi
DENİZLİSPOR’DA ESKİ BAŞKAN TESİSİ BASTI

Denizlispor’da şok gelişmeler yaşandı. Haluk Ulusoy Tesislerinde basın toplantısı devam ederken kulübün eski başkanlarından Süleyman Urkay ve yanındaki 2 kişi kulübü bastı. Belindeki silahlarla kulübe gelen kişileri polis gözaltına alarak karakola götürdü.

Eski yöneticilerden Yasin Özpek’in sosyal medyada paylaştığı yaklaşık 100 milyon liralık temlik iddialarının ardından Yukatel Denizlispor Yönetimi, basın mensuplarının karşısına çıktı. Başkan Ali Çetin, Başkan Yardımcıları Taner Atilla ve Kaan Şanlıkan ile diğer yöneticilerin hazır bulunduğu toplantı devam ederken şok bir gelişme yaşandı.

Edinilen bilgiye göre kulübün eski başkanlarından Süleyman Urkay ve yanındaki 2 kişi devam eden yönetim kurulu toplantısını bastı. Kanalların canlı yayınla verdiği toplantı sırasında yaşanan olayda Urkay ile birlikte kardeşi Zafer Urkay ve Tuncay Berber isimli şahıs odaya girdi. Kulüp yöneticileri ve çalışanları duruma hemen müdahale etti.

Urkay ve adamlarını binanın koridorlarında da kulüp yöneticileriyle tartışmaya devam etti. Yaşanan arbedenin ardından Urkay ve yanındakiler bina dışına çıkarıldı. Tartışma burada da sürdü. Bölgeye sevk edilen polis 3 kişiyi gözaltına alarak karakola götürdü.

Olayda Urkay’ın kardeşinin belinde silah olduğu iddia edildi.


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web