Denizli 25°C
26 Mayıs 2020 - Salı

DENİZLİ’Yİ KONUŞTULAR

2019-10-23 12:39:12 |
Haber Merkezi
DENİZLİ’Yİ KONUŞTULAR

DSO ve DOSB toplantıda buluştu. Denizli Sanayi Odası ve Organize Sanayi Bölgesi yönetim kurulları, toplantıda bir araya geldi. OSB’deki toplantıda Denizli sanayisi, temiz Menderes, mesleki eğitim konularında karşılıklı görüş alışverişi yapıldı.

Denizli Sanayi Odası(DSO) ve Denizli Organize Sanayi Bölgesi(OSB) yönetimleri ortak toplantı gerçekleştirdi. Toplantıya DSO Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Keçeci, Başkan Yardımcısı Selim Kasapoğlu ve Yönetim Kurulu üyeleri, OSB Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Uslu, Başkan Vekilleri Derya Baltalı, Necip Filiz, yönetim kurulu üyeleri ve Bölge Müdürü Ahmet Taş katıldı. Keçeci ve Uslu, başkanlığındaki toplantıda Denizli Sanayisini ve mesleki eğitimi konuştu. Denizli Sanayi Odası heyeti, önce Denizli OSB tarafından işletilen meslek lisesini ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle görüştü. Denizli OSB Yönetim Kurulu üyesi Derya Baltalı tarafından meslek lisesinde karşılanan heyet, tüm atölyeleri gezerek bilgi aldı. Sonrasında Denizli OSB içerisinde bulunan mesleki eğitim merkezini ziyaret eden heyet, burada verilen hizmetlere ilişkin bilgi aldı.

ORTAK MERKEZ KURULACAK

Teknik gezilerin ardından ortak gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısında mesleki eğitim, Temiz Menderes projesi, Denizli sanayisinin genel değerlendirmesi ve organize sanayi bölgesi içerisinde iki kurumun ortaklığıyla kurulacak merkezlerin konuları görüşüldü. Bir sonraki toplantının Denizli Sanayi Odası’nda gerçekleştirileceğini belirten Müjdat Keçeci ve Abdülkadir Uslu, Denizli sanayisinin geleceği için sanayiyi temsil eden en güçlü iki kurumun ortak toplantılara devam edeceğini belirtti. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web