Denizli 29°C
23 Eylül 2019 - Pazartesi

“Denizli’yi Betondan Kurtaracağız”

2018-11-08 11:16:45 |
Gökhan Karaıslı
“Denizli’yi Betondan Kurtaracağız”

“Denizli’yi Betondan Kurtaracağız”

MHP Merkezefendi belediye başkan aday adayı Avukat Nurullah Özhan, “Merkezefendi’yi betonlaşmış yapısından kurtarıp mimari açıdan daha estetik ve daha çevreci bir görünüme kavuşturarak Avrupa şehrine dönüştürmek için çalışacağım” dedi.

 

Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesi ilçe başkanlığını yaptığı Milliyetçi Halk Partisi (MHP)’nden istifa ederek yine MHP’den Merkezefendi İlçesi Belediye başkanı aday adaylığı başvurusunda bulunan Avukat Nurullah Özhan, Denizli’yi betonlaşmış yapısından kurtarıp mimari açıdan daha estetik ve daha çevreci bir görünüme kavuşturarak Avrupa şehrine dönüştüreceğini kaydetti.

 

 

2016 yılından bu yana sürdürdüğü Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Merkezefendi İlçe Başkanığı görevinden istifa eden Nurullah Özhan 2019 yerel seçimlerinde MHP’den Merkezefendi Belediye Başkanı Adayı olmak için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Ülkücü camia içinde büyük bir saygınlık kazanan ve bununla birlikte herkesimden vatandaşın desteğini almayı planlayan Avukat Özhan, “MHP benim misyon, vizyon ve ahlak olarak kişiliğime uyan bir parti. 2016 yılından bu yana MHP Merkezefendi İlçe Başkanlığını sürdüyordum. Partime her anlamda hem gönül hem de büyük bir destek verdim. Sürdürdüğüm İlçe başkanlığı görevimden istifa ederek bundan sonra yoluma Merkezefendi ve Merkezefendililer için çalışan mücadele eden, yenilikçi ve üretici bir başkan olarak devam etmek istiyorum.

 

 

 

Oluşturacağım meclis liyakate dayalı her meslek gurubundan kişiyi barındıracak. İnanıyorum ki vatandaşımdan aldığım destekle Merkezefendiyi daha yaşanabilir ve modern bir görüntüye kavuşturacağım” dedi.

 

 

 

Çevre düzenleme ve yol yapım konusunda vatandaşın çektiği eziyete değinen Avukat Özhan, “ Geçmiş dönemlerdeki belediye başkanları haklı olarak yol yapım çalışmalarına sosyal belediyecilik gereği önem verdiler. Fakat bir zamandan sonra baktık ki iş değişmeye başladı sağlam olan kaldırımlar sökülerek yeniden yapılmaya başladı. Haliyle yollar kullanıma kapandı ve güzergahlar değişti. Merkezefendi başlı başına mimari bir kent olmaya aday. Fakat yanlış yapılaşma yanlış mimari şehri sadece beton bir görüntüye gömdü. Biz önce şehri bu beton görüntüden kurtaracağız. Yeşil alanları daha da arttırarak Merkezefendiyi yaşanabilir bir hale getireceğiz. Bunun yanında Kreş Projelerimiz olacak. Adaylığımız kesinleştiğinde projelerimiz hakkında detaylı bilgi vereceğiz” diye konuştu.

Yasemin ORHAN’ın haberi

 

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web