Denizli 26°C
17 Ekim 2018 - Çarşamba

Denizli’ye 2. Lig’le döneceğiz

2018-05-22 09:39:27 |
Gökhan Karaıslı
Denizli’ye 2. Lig’le döneceğiz

Kızılcabölükspor Kulüp Başkanı Osman Duran, yarın Tarsus İdman Yurdu ile oynanacak olan final maçı öncesinde iddialı konuştu. Sezon başından bu yana iyi bir performans gösterdiklerini aktaran Duran, Ankara’daki finalden Denizli’ye 2. Lig ile döneceklerini söyledi.

TFF 3. Lig 3. Grup’ta play-off finalinde yarın Tarsus İdman Yurdu ile karşılaşacak olan Kızılcabölükspor, bu maç için başkent Ankara’ya gitti. Hazırlıkları Haluk Ulusoy Tesislerinde yapan sarı kırmızılılar, yarın saat 16’da Osmanlı Stadyumunda oynanacak olan maçta rakibini yenerek 2. Lig’e çıkmak istiyor. Zorlu Tarsus maçı öncesinde Kulüp Başkanı Osman Duran, açıklamalarda bulundu. Bir mahalle takımı olarak son üç yılda ikinci kez final oynadıklarını belirten Duran, “Kısıtlı imkanlarla, kısıtlı bütçelerle her yıl hedefte yer alan bir Kızılcabölükspor yarattık. Bir mahalle takımı olarak il takımlarıyla mücadele etmemize rağmen başarımızdan ödün vermedik. İki sezon önce 2.ligin kapısından dönmüştük. O maçta çok büyük tecrübeler yaşadık. O tecrübeler doğrultusunda final maçına en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Kızılcabölükspor camiası artık ikinci lige hazır. Final maçını kazanarak Denizli’ye 2.Lig takımı olarak dönmek istiyoruz” dedi.

İNANCIMIZ TAM

Başkan Duran, “Teknik heyete ve oyunculara inancım tam. Her biriyle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Sahada gereken mücadeleyi göstereceklerdir. Başta Sayın Bakanımız, Milletvekillerimiz, Valimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız, İlçe Başkanlarımız olmak üzere tüm değerli protokolü bu önemli günde yanımızda görmek istiyoruz. Tüm Denizli halkını ve taraftarlarımızı da maçımıza bekliyoruz. Onların desteği bizler için itici güç olacaktır. Şampiyonluk kupasını hep birlikte kaldıracağız. Ankara’ya ücretsiz otobüs kaldırıyoruz. Tüm taraftarlarımızın isimlerini bir an önce yazdırarak bu muhteşem güne tanıklık etmelerini istiyorum” diye konuştu


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web