Denizli 39°C
06 Temmuz 2020 - Pazartesi

Denizli Kazım Arslan'ı uğurluyor

2019-06-08 07:56:20 |
Haber Merkezi
Denizli Kazım Arslan'ı uğurluyor

Geçirdiği beyin kanaması sonrası hayatını kaybeden Denizli Milletvekili Kazım Arslan için tören düzenleniyor. Bugün son yolculuğuna uğurlanacak olan Arslan için ilk tören 1976’da saflarına katıldığı CHP’nin İl Binasında gerçekleştiriliyor.

Ramazan Bayramı tatilini geçirmek için Antalya Aksu’daki yazlık evinde ailesi birlikte bulunan CHP Denizli Milletvekili Kazım Arslan, dün gece saat 00.30 sıralarında beyin kanaması geçirdi. Bir anda fenalaşan Arslan, hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı. 65 yaşında hayatını kaybeden Arslan, bugün Denizli’de son yolculuğuna uğurlanacak.

Arslan’ın ilk tören 1976’da saflarına katıldığı CHP’nin Denizli İl Başkanlığı binası önünde gerçekleştiriliyor. Törene CHP Denizli Milletvekilleri Gülizar Biçer Karaca, Teoman Sancar, İl Başkanı Mahir Akbaba, ilçe başkanları, belediye başkanları, Arslan’ın ailesi ve çok sayıda partili katıldı.

Saat 10.30’da başlayan törenin ardından Arslan, son yolculuğuna öğle namazına müteakip kılınacak olan cenaze namazının ardından Asri Mezarlıkta toprağa verilecek. Cenaze namazı ise PAÜ Müftü Ahmet Hulusi Efendi Camisinde kılınacak.


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web