Denizli 28°C
23 Nisan 2018 - Pazartesi

DENİZLİ FARKINI GÖSTERİYOR

2017-05-19 14:40:02 |
Haber Merkezi
DENİZLİ FARKINI GÖSTERİYOR

Denizli, son yıllarda, sanayi, tarım ve hayvancılığın yanında yerel yönetim anlamında da birçok ilden olumlu anlamda farklılaştığını ifade eden Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili, 800'ü aktif bin 500 üyesi ile Denizli Ticaret Borsası (DTB) da bu yapının temel taşlarından biri olduğunu söyledi.

800'ü aktif  bin500 üyesi ile Denizli Ticaret Borsası (DTB) da bu yapının temel taşlarından birisi olduğundan söz eden Başkan Tefenlili; “ Çünkü, tarım ve hayvancılık Denizli'de yaşayan herkes için ikinci bir iştigal alanıdır. Dolayısıyla DTB, üyeleri ile birlikte Denizli nüfusunun neredeyse tamamına hitap etmektedir. Modern yatırımlar ve entegre tesisleriyle Denizli, Türkiye’nin önde gelen şehirlerdendir. Denizli Ticaret Borsası da yatırımları ile Denizli’nin gelişmesinde, kalkınmasında büyük rol oynamaktadır. DTB’nin bünyesinde bulunan Canlı Hayvan Pazarı ve Borsası bölgenin can damarı niteliğindedir ve emsallerine örnek olmaktadır.

 

Ülkemiz, Partili Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin 16 Nisan'daki halk oylamasında kabul edilmesiyle yeni bir döneme girdiğini ifade eden Tefenlili; “Ülke yönetiminde uzun bir süredir en ön masada yer verilen Denizli'nin, kendisine fırsat tanınması halinde gelecekte de bölgesi ve Türkiye için neredeyse hiç durmadan çalışan ve çalışkan tavrıyla büyük işlere imza atarak toplumun kalkınmasına katkı sağlamaya devam edeceğinden en ufak şüphemiz bulunmamaktadır. Burada emeği olan, katkı sağlayan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım ile Ekonomi Bakanımız Sayın Nihat Zeybekci olmak üzere, Denizli Valimiz Sayın Ahmet Altıparmak, Büyükşehir Belediye Başkanımız Osman Zolan ve diğer Belediye Başkanlarımız ile şehrimizdeki kurum ve kuruluşların yöneticilerine güç, feraset ve başarı diliyoruz. Bunun bir parçası olmaktan da büyük onur ve gurur duyuyoruz.”

 

Denizli Ticaret Borsası her biri şehre değer katacak yeni ve büyük çok sayıda projenin takipçisidir. Yönetiminden, üyeleri ve personeline kadar tüm unsurlarıyla bunları hayata geçirmek için var gücüyle çalışmaktadır, çalışacaktır. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web