Denizli 15°C
19 Nisan 2019 - Cuma

DENİZLİ’DEN KONGREYE ÇIKARMA

2018-08-16 12:14:49 |
Gökhan Karaıslı
DENİZLİ’DEN KONGREYE ÇIKARMA

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, 18 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirilecek Adalet ve Kalkınma Partisi(AKP) 6. Olağan Büyük Kongresi öncesi AK Parti İl Başkanlığın da basın toplantısı düzenleyerek, kongrenin başta AK Parti ailesi olmak üzere ülkemize hayırlı olması temennisinde buldu. Başkan Filiz; Kongreye gidecek partililer için 40 otobüsün hazır olduğunu söyledi

18 Ağustos Cumartesi günü gerçekleşecek olan Ak Parti 6. Olağan Büyük Kongresi öncesi İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısına Ak Parti İl Başkanı Necip Filiz, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nurcan Dalbudak, Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in yanı sıra çok sayıda teşkilat çalışanı ve basın mensubu katıldı.

 

Toplantıda konuşan Ak Parti İl Başkanı Necip Filiz, 16 Nisan 2017 Halk Oylaması sonrası milletin onayını, 24 Haziran seçimleriyle de teyidini alarak Cumhurbaşkanlığı Hükümet sistemiyle Türkiye’de yeni bir dönem başladığını söyledi. Başkan Filiz; “Liderimiz, Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, kurucusu olduğu, yuvam, sevdam, aşkım dediği partisine geri dönmüştür. 6. Olağan Büyük Kongre ile partimiz içinde bulunduğumuz bu yeni sürece uyum aşamasını tamamlayacaktır. Ak Parti Türkiye’ye hizmet etmeye ahdetmiş bir parti olmanın getirdiği sorumluluk bilinciyle, bir demokrasi şöleni içerisinde kongresini yapacaktır” şeklinde konuştu.

 

AK Parti’nin 16 yıldır girdiği bütün seçimleri kazarak ilerleme kaydettiğini bunu yaparken de yenilenmenin esas alındığını belirten Filiz, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan öncülüğündeki bu kutlu davanın neferleri olarak bizler siyaseti bir bayrak yarışı olarak görüyoruz. Bizler siyaseti bir makam ve statü değil bir görev ve sorumluluk addediyoruz. Görev ve sorumluluklarımızdaki değişim bizim için her seferinde bir yenilenme ve tazelenme anlamına gelmektedir. Bugüne kadar hizmet yarışında bayrağı aldığı noktadan hep ileriye taşıyan kadrolarımız, bugünden sonra da bu hizmet yarışında hep daha iyisi için çalışmaya devam edecektir” dedi.

 

PARTİLİLER İÇİN

40 OTOBÜS HAZIR

 

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresine gitmek üzere partili vatandaşlar için 40 otobüsün hazır tutulduğunu dile getiren Başkan Filiz,  “Kongreye girmek isteyen vatandaşların Ak Parti İl Başkanlığına gelerek isimlerini yazdırmaları gerekiyor. Bizler, 18 Ağustos Cumartesi günü bütün teşkilatımızla birlikte Ankara Spor Salonu’nda olacağız. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yorulmadan, bir an dahi duraksamadan büyük bir azim ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. İstikbalimiz olan çocuklarımıza ve genlerimize verdiğimiz sözü tutarak, Türkiye’yi lider ülke yapma hedefimize kararlıkla yürüyeceğiz. Aziz milletimizin kutlu yürüyüşünü engellemek için yapılan tüm girişimler, adı her ne olursa olsun, hangi mecradan yapılırsa yapılsın, milletimizin kararlı ve dik duruşu, AK Partili kadroların azmi ve gayreti ile boşa çıkacaktır. Büyük ve Güçlü Türkiye, çocuklarımıza borcumuzdur” ifadelerini kullandı. Yasemin ORHAN

 

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web