Denizli 20°C
29 Ekim 2020 - Perşembe

DENİZLİ’DE PEŞ PEŞE İKİ İNTİHAR

2020-09-28 09:39:10 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
DENİZLİ’DE PEŞ PEŞE İKİ İNTİHAR

Denizli'de 3. Sanayi Sitesinde kaporta ustası olarak çalışan 43 yaşındaki Murat Ç. intihar etti. Eşi tarafından evde asılı halde bulunan Murat Ç., Çivril'in İğdir Mahallesinde toprağa verildi.

Olay, Merkezefendi ilçesi Lozan Mahallesinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre Denizli 3. Sanayi Sitesinde bir firmada kaporta ustası olarak çalışan 43 yaşındaki Murat  Ç., evinde intihar etti. Evde eşi tarafından ipe asılı halde buluna Murat Ç., yapılan otopsinin ardından Çivril'in İğdir Mahallesinde toprağa verildi.

Bir intihar haberi de Tavas’tan geldi. Yahşiler Mahallesinde 84 yaşındaki İ. F. Sabah saatlerinde intihar ederek yaşamına son verdi. Hanımı ile birlikte yaşayan yaşlı adamın, sabah namazının ardından kendini iple astığı iddia edildi.  Olay, Tavas'a bağlı Yahşiler Mahallesinde meydana geldi. İddiaya göre mahallede eşi ile birlikte yaşayan İ. F., sabah namazının ardından kendini iple asarak intihar ettiği öğrenildi. 84 yaşındaki adamı eşi ipe asılı halde buldu. Yaşanan olayın ardından bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaşlı adamın hayatını kaybettiğini belirledi. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlatırken, yaşlı adamın neden intihar ettiği ise bilinmiyor.

Halil GÖREL


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web