Denizli 38°C
14 Temmuz 2020 - Salı

Denizli’de Ceren için seferberlik

2019-11-18 12:04:51 |
Haber Merkezi
Denizli’de Ceren için seferberlik

Denizli’de yaşayan ve doğuştan kalp hastası olan 21 yaşındaki Ceren A. çektiği video ile Ünlü Sanatçı Haluk Levent’ten yardım istedi. Kısa sürede organize olan Ahbap Denizli ekibi, Ceren’i evinde ziyaret etti.

21 yaşındaki Ceren A., doğuştan kalp hastası olarak doğdu. 2,5 yaşındaki iken yapay damar takılan genç kız, o günden bu güne yapay damarla yaşamına devam ediyor. Genç kız, yaşamının daha da zorlaşmasının ardından ünlü sanatçı Haluk Levent tarafından kurulan Ahbap Platformundan yardım istedi. Bir video çeken genç kız, yayınladığı videoyu Haluk Levent’i etiketleyerek paylaştı. Levent tarafından görülen video kısa sürede çok sayıda izlenme sayısına ulaştı.

HEMEN ORGANİZE OLDULAR

Genç kız için Ahbap Denizli ailesi kısa sürede organize oldu. Hemen genç kızın evine giden platform üyeleri, genç kızın evine gitti. Hastalığı konusunda genç kızdan bilgi alan ekipler, yapabilecekleri çalışmalar hakkında da görüş alışverişinde bulundu.

RAMAZANOĞLU’NDA DA DESTEK GELDİ

Ceren’in bu talebi, Haluk Levent’ten önce Aile Ve Sosyal Politikalar Eski Bakanı ve eski Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu’nun dikkatini çekti. Ramazanoğlu, sosyal medya hesabından Haluk Levent’e seslenerek, “Ceren’in birlikte ziyaret edelim” teklifinde bulundu. Şarkıcı Haluk Levent ise, Ramazanoğlu’na desteğinden dolayı teşekkür ederek, ‘seve seve’ geleceğini belirtti. İkilinin önümüzdeki günlerde Ceren’in yayına gidip tedavisi için gereken desteği sağlaması bekleniyor. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web