Denizli 34°C
25 Eylül 2018 - Salı

Denizli'de 1375 Şişe Kaçak İçki Ele Geçirildi

2017-10-11 08:25:11 |
Haber Merkezi
Denizli'de 1375 Şişe Kaçak İçki Ele Geçirildi

Denizli Emniyet Müdürlüğü tarafından Denizli'de yürütülen kaçak içki satışı yapmak isteyen şahıs ve organizasyonlara yönelik operasyonda 1 şüpheli şahıs yakalandı, operasyonda bulunan 1375 şişe bandrolsüz kaçak alkol yakalandı.

Denizli Emniyet Müdürlüğü tarafından Denizli'de kaçak içki satışının önlenmesi amacıyla bandrolsüz kaçak içki satışı yapmak isteyen ve ilimizdeki dağıtıcı ve depoların tespit edilerek suç ve suçluların yakalanmasına yönelik görevli ekiplerce çalışmalara başlanmıştı.

 

Yürütülen çalışma kapsamında ekiplerce diğer illerden Denizli'ye getirilerek kaçak yollarla satışa sunulan ve ciddi vergi kaybına sebep olan, insan sağlığı açısından riskli ve standart dışı bulunan kaçak içkilerin bulunduğu depo tespit edildi.

 

Operasyon kapsamında bahse konu depoda ve bir araçta yapılan aramalarda toplam farklı markalara ait 1.375 şişe  bandrolsüz kaçak alkol (rakı, viski ve votka) bulunarak el konuldu.

 

 

Kaçak alkollü içkiler ile ilgili olarak 1 şüpheli şahıs yakalanarak hakkında Kaçakçılık Kanunu’na Muhalefet suçlarından işlem yapıldı. Haber Merkezi


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web