Denizli 30°C
25 Nisan 2018 - Çarşamba

DEMOKRASİ ŞEHRİ DENİZLİ

2017-03-18 07:24:02 |
Haber Merkezi
DEMOKRASİ ŞEHRİ DENİZLİ

Denizli Platformu tarafından Perşembe günü yapılan ziyaretlerde adeta demokrasi günü yaşandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile buluşan iş adamları organizasyonunda yer alan Denizli platformu “hayır” yazısı önünde fotoğraf verdi. Aynı günün akşamında ise Ekonomi Bakanı ve Aile Sosyal Politikalar Bakanı ile referandum ve ekonomi hakkında söyleşi gerçekleştirildi.

 

Denizli İş Adamları Platformu CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun “hayır” konusunda iş adamlarına hitap etmek için Dedeman Otel’de hazırlanan etkinlikte TİM Başkanvekili Süleyman Kocasert, Denizli Sanayi Odası Başkanı Müjdat Keçeci ve Denizli Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Tefenlili de katıldı. Denizli Platformu olarak yer alan oda başkanları CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na plaket taktim etti.

 

Aynı günün akşamında ise Denizli Platformu organizasyonunda Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Dr. Fatma Betül Sayan Kaya iş adamları ile buluştu. Referandum süreci hakkında iş adamlarına seslenen bakanlar daha sonra "İş Dünyası İstişare Toplantısı" gerçekleştirdi.

Aynı gün içinde yaşanan bu gelişmeler sonrası ise hafızalarda bu iki fotoğraf yer aldı.

Bayram Coşkun

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web