Denizli 10°C
22 Ocak 2020 - Çarşamba

“DEMOKRASİ’NİN VAZGEÇİLMEZ UNSURUDUR”

2019-07-23 09:14:36 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
“DEMOKRASİ’NİN VAZGEÇİLMEZ UNSURUDUR”

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla İl Müdürü Sezgin Sağun, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. Sağun mesajında; "Vatan Milletin, İrade Milletin" düsturunun ortaya çıkmasındaki katkısı ile demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduğunu göstermiştir.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla İl Müdürü Sezgin Sağun, 24 Temmuz Basın Bayramı dolayısıyla yaptığı açıklamasında; “Zor şartlarda özverili bir çalışma ile haber değeri taşıyan yerel, ulusal, uluslararası olayları tarafsız bir şekilde kamu yararı gözetip haberleştirerek birey, toplum, kurum- kuruluşlara bu haberleri yaymak gibi önemli bir görevi olan basın; "Demokrasi Zaferi" nin   yazıldığı 15 Temmuz hain fetö darbe girişiminde "Vatan Milletin, İrade Milletin" düsturunun ortaya çıkmasındaki katkısı ile demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduğunu göstermiştir" dedi.

T.C. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Muğla İl Müdürlüğü olarak medya sektöründe fedakârca çalışan basın mensuplarımıza, mesleki gelişimlerine katkı sunmak için konferans-seminer-eğitim düzenleme, kültür ve tanıtım gezileri organize etme, Muğla-Aydın-Denizli illerimizde görev yapan basın-yayın çalışanlarının her zaman yanında olarak, tarafımıza iletilen talepler ve tevdi edilen görevler doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Toplumun haber alma özgürlüğünü korkusuzca ve yorulmadan yerine getirmeye çalışan tüm basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın Bayramını kutlar, ebediyete intikal etmiş olan basın çalışanlarını rahmetle yad eder, fedakârca görevini yürütmeye çalışan tüm basın mensuplarına başarı, sağlık ve mutluluklar dilerim” dedi. HABER MERKEZİ

 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web