Denizli 15°C
26 Ocak 2020 - Pazar

DEMİR’DEN ÖZEL ÇOCUKLARA ZİYARET

2019-04-09 11:45:20 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
DEMİR’DEN ÖZEL  ÇOCUKLARA ZİYARET

İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümü Kapsamında Çamlık Özel Eğitim - Meslek Merkezini ziyaret etti.

Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir; Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş yıldönümü, 10 Nisan Polis Haftası, kapsamında Özel Çamlık Eğitim Merkezine ziyaretlerde bulundu. Buradaki konuşmalarında Demir; “ Yıllardır mensubu olmaktan kıvanç ve övünç duyduğum Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş yılını kutlamak için, en özel yerden en özel insanlardan başlamak amacıyla Sizlerle bir araya gelmek istedik. Sizler, “Özel İnsanlarsınız” özelliğinizin tarifi; nazarımızda kutsi ve sonsuz bir sevginin karşılığıdır. Her zaman ifade ettiğimiz gibi yalnızca bugün için değil her zaman ve her daim kapılarımız sizlere ardına kadar değil sonuna kadar açıktır, açık kalacaktır ve asla kapanmayacaktır. Zira sizin gülmeniz demek bizim içimizin huzur bulması, yorgunluğumuzun dinmesi, görevimizi layıkıyla yaptığımızın göstergesidir.”

 

Demir konuşmalarını hayatlarını bu Özel İnsanların eğitimine adayan başta Aileleri olmak üzere, eğitimcilerine teşekkürlerini sunarak sonlandırdılar. Ziyaret, hediyelerin takdimi ve birlikte hatıra fotoğrafının çekilmesiyle son buldu. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web