Denizli 14°C
15 Aralık 2018 - Cumartesi

DEGİAD’A YENİ 104 ÜYE TÖRENLE KATILDI

2018-11-10 10:55:00 |
Gökhan Karaıslı
DEGİAD’A YENİ 104 ÜYE TÖRENLE KATILDI

DEGİAD’A YENİ 104 ÜYE TÖRENLE KATILDI

DEGİAD’ın yeni yönetimi, hem üyelerle bir araya gelmek hem de derneğin yeni 104 üyesinin üyelik belgesini vermek için Anemon Otel’de bir resepsiyon düzenledi. İş insanlarının yoğun ilgi gösterdiği gecede konuşma yapan Başkan Hakan Urhan, son zamanların en yüksek katılımına tanıklık etmenin gururunu yaşadıklarını dile getirirken, etkinlikler açısından yoğun bir sürece girmek üzere oldukları müjdesini verdi.

 

Denizli Genç İşadamları Derneği üyeleri Anemon Otel’de verilen resepsiyonda bir araya geldi. Kısa süre önce gerçekleştirilen genel kurulla iş başına gelen 14. Dönem Yönetim Kurulu’nun üyelerle tanışmak ve kaynaşmak, derneğin yeni üyesi olan 104 iş insanın üyelik belgelerini vermek adına düzenlediği geceye ilgi yoğundu.  “DEGİAD SENİNLE GÜZEL” sloganıyla düzenlenen gecenin sunuculuğunu oyuncu Nezih Cihan Aksoy gerçekleştirdi. DEGİAD eski başkanlarının da neredeyse eksiksiz katıldığı gecede konuşan DEGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Urhan, son zamanların en yüksek katılımının olduğu DEGİAD’ın, iş dünyasında yeniden heyecan yaratmasından, ilgi odağı olmasından dolayı gurur duyduklarını dile getirdi.

 

ETKİNLİK DOLU BİR SÜRECE GİRİYORUZ


DEGİAD’In etkinlik dolu bir sürece gireceğinin altını çizen Başkan Urhan, yeni etkinlikler hakkında bilgi verirken geçtiğimiz dönemin en çok beğenilen etkinliği olan Basketbol Turnuvalarının devam edeceğine de vurgu yaptı. DEGİAD Sadık Emre Çaputçu Binası’nın 19 Mayıs 2019 tarihinde açılışını gerçekleştirmek için çalıştıklarını aktaran Urhan, şu anda her şeyin planlandığı ölçüde ilerlediğine vurgu yaptı.

 

SÖZKESEN’E TEŞEKKÜR PLAKETİ


Başkan Urhan konuşmasının ardından DEGİAD Başkanlığı döneminde derneğe yaptığı hizmetlerden ötürü 13. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Melek Sözkesen’e bir teşekkür plaketi sundu. Sözkesen plaketi kabul etmeden önce yaptığı kısa konuşmada, DEGİAD’ın bir üyesi olmaktan onur duyduğunu söylerken, “Derneğe destek olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

GECENİN SPONSORLARI UNUTULMADI


Davetlilerden tam not alan gecenin sponsorlarını da unutmayan DEGİAD Başkanı Hakan Urhan, etkinliğin düzenlenmesine destek olan Özel Denizli BİLNET Okulları’ndan Baki Bağadır, Yılmaz Kuyumculuk’tan Mustafa Yılmaz, ERTEMÜR Tarım’dan Mevlüt Ertemür, Hacı Şerif’ten Gönül Kırbaş Sönmez Yüceışık Ticaret’ten Ahmet Sönmez, HU Diyazn İç Mimarlık’tan Hüsna Uzun ve Şato Düğün Dekorasyon’dan Cihan Soyfidan’a plaket verdi.Ardından yeni üyelere üyelik belgeleri verildi. Gece müzik dinletiyle sona erdi.

 

HABER MERKEZİ

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web