Denizli 18°C
08 Nisan 2020 - Çarşamba

DAHA GÜZEL BİR HONAZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

2019-03-28 12:08:19 |
Haber Merkezi
DAHA GÜZEL BİR HONAZ  İÇİN ÇALIŞIYORUZ

Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, yaşadığı değişim ve gelişimle Honaz’ın imrenilen bir ilçe haline geldiğini söyledi.

Pamukkale Üniversitesi’nin ikinci kampüsünün Honaz’da kurulmasının, bunun işareti ve belediye yönetimine duyulan güvenin sonucu olduğunu belirten Devecioğlu, “Biz emek verdikçe, Honaz’ı güzelleştirdikçe daha nice kazanımlar elde edeceğiz. Göreve geldiğimiz andan itibaren dur durak bilmeden daha güzel bir Honaz için çalışıyoruz” dedi. Honaz Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Partili Belediye Başkan Adayı Turgut Devecioğlu, Honaz’ın yaşadığı değişimle birçok anlamda cazibe merkezi haline geldiğini söyledi. Honaz ilçe merkezindeki kronik sorunları çözdükten sonra, ilçeyi çekim merkezi yapmak, marka değerini artırmak için çalışmalar yaptıklarını belirten Başkan Devecioğlu, “Yeni yerleşim birimlerimizi disiplinli bir şekilde planladık. Yollar yaptık, yollar açtık. Kaldırım çalışmaları gerçekleştirdik. İlçe merkezindeki trafiğe bir düzen ve disiplin getirdik. Ulaşım sistemini bir kent olmanın gerektirdiği şekilde yeniden kurduk. Ardından ilçemize prestij kazandıracak bir alanda emek vermeye başladık. 10 yıllık mücadelenin sonunda Pamukkale Üniversitesi’nin yeni kampüsünün ilçemizde kurulmasını sağladık.

Tabi bunu bize ‘Çok beklediniz, alın sizin olsun’ diye vermediler. Bu kazanım, Honaz’daki değişimin, ilerlemenin, yaşam standartlarının şehir olma kriterlerine uygun hale getirilmesinin sonucudur” dedi. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web