Denizli 36°C
19 Ağustos 2018 - Pazar

‘Çok koşan karakterli bir takım’

2017-09-12 10:12:54 |
Haber Merkezi
‘Çok koşan karakterli bir takım’

Denizli Süper Amatör Lig’de yeni sezonda şampiyonluk en güçlü adayları arasında yer alması beklenirken, girdiği sıkıntılı süreçten bir türlü kurtulamayan Yeşil Çivril Belediyespor’da belirsizlik sona eriyor. Teknik Direktör Soner Özkul, genç, koşan ve mütevazi bir takım oluşturacaklarını söyledi.

Yeşil Çivril Belediyespor’da uzun süredir devam eden belirsizlik sona eriyor. Çivril Belediyesi’nin gereken maddi desteği sağlaması üzerine takımda taşlar yerine oturmaya başladı. Teknik Direktör Soner Özkul yönetiminde hazırlıklarına devam eden Denizli Süper Amatör Lig ekibinde, uzun süredir denenen 5 Uşak futbolcu ile Çarşamba günü sözleşme imzalanacak. Bir yandan da hazırlık maçlarına devam eden yeşil beyazlılar, son hazırlık maçına Uşak’ın Banaz ilçesinde Banazspor’a karşı çıktı.

Yolumuza Devam Edeceğiz

Karşılıklı gollerle 1-1 biten maç sonrası gazetemize özel açıklamalarda bulunan Teknik Direktör Soner Özkul,  sıkıntılı bir süreçten çıktıkları için mutlu olduklarını söyledi. Özkul, Çarşamba günü itibariyle takımdaki belirsizliklerin sona ereceğini açıkladı. İddialı bir kadro yerine mütevazi bir kadro kuracaklarını ifade eden Özkul, “Uşak’ta çeşitli takımlar da oynamış 11 tane futbolcu denedik. Bunların içinden 5 tanesini beğendik. Çarşamba günü Telekomspor ile hazırlık maçı yaptıktan sonra tekrar değerlendirip anlaşma yapacağız inşallah. Mütevazi bir takım kuracağız. Genç çok koşan karakterli futbolcularla mücadele edeceğiz. Lige renk katmak istiyoruz. Devre arasında takımın gidişatına göre gereken müdahaleleri yaparak yolumuza devam edeceğiz” dedi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web