Denizli 38°C
14 Temmuz 2020 - Salı

Çivril’e tam koruma

2019-11-16 07:12:26 |
Haber Merkezi
Çivril’e tam koruma

Çivril’de ilçe giriş ve çıkışlarına 2 yeni plaka okuma sistemi ve MOBESE yerleştirildi. Daha önce 3 noktada yer alan sisteme entegre olan 2 yeni sistemle ilçenin tüm giriş ve çıkışları kontrol altına alınmış oldu.

Denizli’nin Çivril ilçesinde savunma sanayi Müsteşarlığı ile Emniyet Genel Müdürlüğü arasında ortak yürütülen Kent güvenlik Yönetim sistemi ve Plaka Tanıma Sistemi (KGYS ve PTS) projesi kapsamında Dinar karayolu ile İğdir rampasında Plaka Tanıma Sistemi kameraları ile kontrol edilecek.Daha önce Çıtak Jandarma Karakolu önünde bulunan plaka okuma sistemine ilave olarak İğdir ampası ve Işıklı yolunda iki noktaya daha kurulan sistemle, ilçenin tüm giriş ve çıkışları kontrol altına alınmış oldu.

Denizli Uşak karayolu üzerinde mobese sistemleri ile Plaka Tanıma Sistemi (PTS) ile çalıntı, kaçak, hacizli ve terör amaçlı kullanılan şüpheli araçların tespiti rahatça yapılabilecek. Ayrıca kurulan kamera sistemi aracılığıyla trafik ışık ihlali ve hatalı parklar da kontrol edilebilecek. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web