Denizli 24°C
02 Haziran 2020 - Salı

Çivril’de her mahalleyi dezenfekte ediyor

2020-04-02 08:49:29 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
Çivril’de her mahalleyi dezenfekte ediyor

Koronavirüs tedbirleri kapsamında örnek bir çalışma yapan ve oldukça titiz davranan Çivril Belediyesi, ilçede bulunan her mahallede cadde ve sokakları aralıksız dezenfekte ediyor.

Türkiye'yi etkileyen Koronavirüs salgınına karşı her türlü tedbiri alan Çivril Belediyesi, vatandaşların ortak kullanım alanlarında, her mahallede cadde ve sokaklarda dezenfekte çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdürüyor. Vatandaşların sağlığı ve huzuru için her türlü önlemi alan Çivril Belediyesi, her mahallede cadde cadde ve sokak sokak dezenfekte çalışmalarına her gün devam ediyor.

Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor günlerde el ele vererek, Çivril Belediyesi Çevre, Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri, Mahalle muhtarları, aza ve gönüllü hemşehrilerle birlikte ilçede bulunan 77 mahallede eş zamanlı olarak aynı anda dezenfeksiyon çalışmasını gerçekleştirdi. Tedbirler kapsamında hergün aralıksız devam eden çalışmaların mahalle mahalle, cadde cadde sürdürüleceği, vatandaşların sağlığı ve huzuru için önlemlerin titizlikle alınmaya devam edileceği belirtiliyor.  

Halil GÖREL


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web