Denizli 20°C
27 Mayıs 2020 - Çarşamba

Çivril CHP’de kadın aday

2019-11-09 10:56:48 |
Haber Merkezi
Çivril CHP’de kadın aday

CHP Çivril İlçe Başkanlığı için emekli öğretmen Aysun Yazıcı, adaylığını açıkladı. Yazıcı, “Sponsor aramadan bu onurlu mücadelede yer almayı görev bildim” dedi.

Delege seçimlerinin yaklaştığı CHP Çivril İlçe Teşkilatında başkanlık için emekli öğretmen Aysun Yazıcı adaylığını açıkladı. Cumhuriyet Halk Partisinde ilçe kongresi öncesi İlçe başkanı adayı olduğunu açıklayan Aysun Yazıcı toplantı düzenledi. İlçe Binasında düzenlenen adaylık açıklamasına kalabalık bir partili gurubu ile çok sayıda Kadın ve Belediye Meclis üyeleri ile İlçe Başkanı katıldı. Aysun Yazıcı’nın adaylık toplantısına çok sayıda partili kadının katılması ve Yazıcı’ya destek vermeleri dikkatlerden kaçmadı.

BAYRAĞI DAHA DA İLERİYE TAŞIMAK İSTİYORUZ

Yazıcı, “Cumhuriyet kazanımlarımızın karşı devrimcilerin elinde heder olmaması için, Parti çatısı altında daha verimli, daha yürekli çalışmak için, Kendi özgür irademle, partimin dışındaki hiç kimseden icazet almadan, sponsor aramadan bu onurlu mücadelede yer almayı görev bildim. Örgütlü emeğe olan inancımızla, ilkelerimizden güç alarak yola çıktık. Gücümüzü Mustafa Kemal Atatürk sevgisinden, O’nun ilke ve öğretilerinden alıyoruz. Hiçbir makam, hiçbir etiket bizi halkın yanında olmaktan alıkoyamaz. Türkiye’nin geleceğini örmek için, güçlü bir parti, güçlü bir Türkiye için yüreğimi de ortaya koyarak,  İlçemizin yönetimine arkadaşlarım ve tüm Cumhuriyet Halk Partisi inanmışları adına talibim. Bugüne kadar partimize emek veren, katkı sağlayan herkese gönülden borçluyuz. Bu bayrak yarışında, onların bıraktığı bayrağı daha ileriye taşımaya, bu yolda sizinle birlikte yürümeye talibim” dedi. HABER MERKEZİ

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web