Denizli 31°C
22 Eylül 2020 - Salı

CİNAYETLERİN NEDENİ İSTİSMAR MI?

2019-12-08 15:27:52 |
Haber Merkezi
CİNAYETLERİN NEDENİ İSTİSMAR MI?

Denizli’de yabancı uyruklu şahıs aynı evde birlikte kaldığı arkadaşlarından birinin bıçakla boğazını kesip diğerini ise karnından bıçaklayarak öldürdü.Cinayeti itiraf eden şahıs, 2 yabancı uyruklu arkadaşını kendilerine tecavüz ettikleri için öldürdüğünü iddia etti.

Topraklık Mahallesi'nde gerçekleşen çifte cinayette mide bulandıran bir detay ortaya atıldı. Afganistan uyruklu Daşmurat Nazari (26) isimli şahıs Topraklık mahallesi’ndeki bir apartman dairesinde birlikte yaşadığı 2 kişinin boğazlarını keserek öldürdüğünü söyleyerek polise teslim oldu. Olayın gerçekleştiği eve giden polis ekipleri gördükleri manzara karşısında şoka uğradı. Polisin sorguladığı Daşmurat Nazari isimli şahsın ifadesinde söylediği o detay duyanların midesini bulandırdı.

Topraklık Mahallesi 573 Sokak üzerindeki 3 katlı binanın 2. katındaki dairede meydana gelen olayda, Afgan uyruklu Daşmurat Nazari (26) isimli şahıs sabah saatlerinde karakola giderek aynı evde kaldığı Feraydun Yagubi (23) ve Lal Mohammad Rezaei (26) isimli arkadaşlarını öldürdüğü söyleyerek teslim oldu. Olay yerine giden polis ve sağlık ekipleri şahısların birinin boğazı kesilerek diğerinin ise karnından bıçaklanarak öldüğünü belirledi. Olayın ardından N.T. gözaltına alınarak emniyete götürüldü.

T.N., isimli şahıs verdiği ilk ifadesinde öldürdüğü arkadaşlarının kendisine cinsel istismarda bulunduklarını ve her ikisi de uyuduktan sonra odalarına giderek Yagubi ve Rezaei'yi bıçakla öldürdüğünü itiraf etti.

Olayın ardından polis tarafından başlatılan soruşturma devam ediyor.

CİNAYETLERİN NEDENİ İSTİSMAR MI?

CİNAYETLERİN NEDENİ İSTİSMAR MI?


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web