Denizli 40°C
06 Ağustos 2020 - Perşembe

Cerrahi’den basına özel program

2020-01-11 06:27:18 |
Haber Merkezi
Cerrahi’den basına özel program

Cerrahi’den basına özel program

Denizli Özel Cerrahi Hastanesi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle Denizli’de faaliyet gösteren basın emekçileriyle bir araya geldi.

Denizli Özel Cerrahi Hastanesi, gazetecilik mesleğini icra edenleri onurlandırmak için 1961’den beri her yıl 10 Ocak’ta kutlanan Çalışan Gazeteciler Günü’ne özel Leman Otel ve Denizli Gazeteciler Cemiyeti iş birliğinde kahvaltı etkinliği düzenledi.

Leman’da gerçekleşen kahvaltıya, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi İşletme Müdürü M. Işıner Satoğlu, Kurumsal İletişim Müdürü Zeliha Şit, Halkla İlişkiler Müdürü Çiğdem Oktay, Leman Otel & Leman Kültür İşletme Sahipleri Ramazan Ziylan, Bülent Uçkan, İşletmenin Genel Müdürü Sevgi Acar ve Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı  ve gazeteciler katıldı.

“GAZETECİ DOSTLARIMIZLA BİR ARADA OLMAYI ÖNEMSİYORUZ”

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi İşletme Müdürü M. Işıner Satoğlu, “ İmkanlarımız dahilinde yerel basını desteklemeye her zaman gayret ediyoruz. Basın mensupları ile bu tip organizasyonlarda da bir araya gelmek bizi mutlu ediyor. Hastanemizin gerçekleştirdiği çalışmaların kamuoyuna duyurulması konusunda bizler için büyük önem taşıyorlar. Bu kahvaltı vesilesiyle hepsinin gününü kutluyorum” dedi.

 “BU ÖNEMLİ GÜNE EV SAHİPLİĞİ YAPMAKTAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUZ”

Leman Kültür ve Leman Otel İşletme Sahipleri Ramazan Ziylan ve Bülent Uçkan bu önemli güne ev sahipliği yapmaktan dolayı duydukları mutluluğu dile getirirken, kahvaltı vesilesiyle çalışan tüm gazetecilerin gününü kutladı.İşletmenin Genel Müdürü Sevgi Acar ise, gazetecilere oteli gezdirerek kahvaltı sonrası çeşitli ikramlarda bulundu.

“MESLEKTAŞLARIMIN BU ÖNEMLİ GÜNÜNÜ KUTLUYORUM”

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Osman Nuri Boyacı organizasyona ev sahipliği yapan Leman Otel’e ve gerçekleşmesine katkı sağlayan Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’ne teşekkür etti. Boyacı, kahvaltıda yaptığı konuşmada tüm meslektaşlarının Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı. Kutlama kahvaltısı toplu fotoğraf çekimleri ile sona erdi.

Kubilay Y. GERBOĞA


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web