Denizli 20°C
27 Mayıs 2020 - Çarşamba

Cerrahi Ata’yı andı!

2019-11-10 13:33:38 |
Haber Merkezi
Cerrahi Ata’yı andı!

10 Kasım 1938 yılında ebediyete itikal eden Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk için Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nde özel bir anma töreni gerçekleştirildi.

Kurumsal İletişim Birimi ve Hasta Hakları Birimi’nin ortaklaşa düzenlediği anma törenine hastane personelleri, doktorlar, hasta ve hasta yakınları katıldı.  Saat 09:05’te hastanede başlayan tören, ambulansların hastaneye siren sesi vermesi ile başladı. Siren sesi akabinde yapılan saygı duruşu, törene katılan herkesin İstiklal Marşı okumasıyla devam etti.

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Murat Çelik, tören sonrasında gerçekleştirdiği konuşmada anma töreninin önemine değinerek, 81.yılında Mustafa Kemal Atatürk’ü büyük bir saygı ve özlemle andıklarını belirtti. Gerçekleşen törenin yanı sıra Atatürk’ü anma haftası boyunca hastanenin kayıt kabul ve danışma bölümlerinde personellere, hasta ve hasta yakınlarına, hastaneyi ziyaret eden tüm ziyaretçilere Atatürk kokartları hediye edildiğini de ekledi. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web