Denizli 20°C
29 Ekim 2020 - Perşembe

Çameli yazısı yerleştirildi

2020-03-14 11:40:07 |
Haber Merkezi
Çameli yazısı yerleştirildi

Çameli’ye estetik ve simgesel anlamlar kazandırabilmek için çalışmalarını sürdüren Çameli Belediyesi, bu kapsamda Çameli’yi kent görselleri ile donatmaya devam ediyor. Çameli Belediyesi tarafından, ilçe girişine "I love Çameli " yazısı hazırlatılarak yerleştirildi.

İlçeye estetik ve simgesel anlamlar kazandırabilmek için çalışmalarını sürdüren Çameli  Belediyesi, bu kapsamda ilçeyi kent görselleri ile donatmaya devam ediyor.Çameli  Belediyesi tarafından, ilçe girişine "I  LOVE ÇAMELİ " yazısı hazırlatılarak yerleştirildi.

Çameli'nin  girişi olarak bilinen Çameli  İlçesinin tanıtımına katkı sunacak olan I LOVE ÇAMELİ  yazısı ilçeyi ziyarete gelenlerin önünde fotoğraf çektirerek paylaşabilecekleri bir noktaya yerleştirildi. İlçe girişinde taş kaide üzerine yerleştirilen alan ilçenin selfie noktası olarak belirlendi

I Love" en çok Çameli'ye  yakışır..

Gece aydınlatması da yapılan yazılar ilçeye renk kattı.Çameli yazısı renk kattıÇameli'nin  tanıtımına büyük katkısı olacağı düşünülen yazının önünde ilk fotoğrafı ise Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan paylaştı. Görenlerin hayranlığını kazanan uygulama, Çameli'lilerin yanı sıra ilçe dışından gelen vatandaşların da ilgi odağı oluyor vatandaşlar  I LOVE Yazısı en çok Çameli'ye yakıştı dedi.


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web