Denizli 28°C
23 Nisan 2018 - Pazartesi

ÇAMELİ'DE 19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

2017-05-19 08:28:35 |
Haber Merkezi
ÇAMELİ'DE 19 MAYIS COŞKUYLA KUTLANDI

Denizli'nin Çameli İlçesinde 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkuyla kutlandı

Çameli İlçesi tören alanında saat 09.00'da başlayan törene Çameli Kaymakamı Onur Özaydın Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan, Çameli Garnizon Komutanı Hamza Çil,Çameli Cumhuriyet Savcısı Taner Gül İlçe Protokol Üyeleri, Çameli Ak Parti İlçe Başkan Vk. Basri Sağ,Chp İlçe Başkanı Bahtiyar Akyol,Mhp İlçe Başkanı Murat Genç ,Sivil Toplum Kuruluşları Çameli Anadolu Lisesi, Çameli Çok Programlı Lisesi Öğretmenleri, Öğrencileri diğer okulların öğretmenleri ve halkın yoğun katılımı oldu.

Program saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı. Törenler Çameli Çok Programlı Anadolu Lisesi Öğrencilerinin hazırlamış oldukları Şiirler okundu, Gençliğe hitabenin okunması, Gençliğin Ata'ya cevabı ve sonra Çameli Çok Programlı Anadolu Lisesi Folklor Ekibinin Halk Oyunları gösterisi ile devam etti.

GÜREŞ TAKIMI NEFES KESTİ

Çameli Anadolu Lisesi ve Çameli Anadolu Lisesi Güreş Gösterisi ile kursiyer öğrenciler hocaları Ayhan Ergen tarafından göz dolduran güreş gösterilerini sundular.

KUPA HEYECANI YAŞANDI

Çameli ilçesinde , ilk kez düzenlenmiş olan masa tenisi turnuvası ve Çameli Kaymakamlığı ve Çameli Belediyesi tarafından düzenlenen 2.Gençlik Voleybol turnuvasında 1.2.3 olan takımlara ve kişilere Kupa ve Madalyalar verilmesiyle program sona erdi. Haber Merkezi


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web