Denizli 29°C
23 Eylül 2019 - Pazartesi

Bir Tuğla Sert’den

2018-11-07 08:18:57 |
Gökhan Karaıslı
Bir Tuğla Sert’den

Bir Tuğla Sert’den

Denizli’de Zeytinköy Mahallesinde 4 bin 419 metrekare alanda 24 derslik olarak inşa edilecek olan Hayırseverler Ortaokulu’na son destek hayırsever Bahaettin Sert’den geldi. Sert okul için 168 bin liralık destekte bulundu.

 

Denizli’de hayırseverler tarafından imece usulü yaptırılacak olan Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’nun yapımına bir destek de hayırsever Bahaettin Sert’den geldi. Hayırsever Sert; okulun yapımı için 168 bin lira yardımda bulundu.  Valilik Makamında gerçekleşen protokol imza törenine; Vali Hasan Karahan, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ve Hayırsever Bahaettin Sert katıldı.

 

Denizli’nin hayırseverlik alanında Türkiye’ye örnek olduğunu ifade eden Vali Karahan, eğitime verilen desteğin önemine vurgu yaparak; Hayırsever Bahaettin Sert’e Zeytinköy Hayırseverler Ortaokulu’na katkılarından dolayı teşekkür etti. Konuşmaların ardından Denizli eğitimine destek protokolü Vali Hasan Karahan ve Hayırsever Bahaettin Sert tarafından imzalandı.

Pamukkale İlçesi Zeytinköy Mahallesinde toplam 4 bin 419 metrekare inşaat alanına  sahip olan okul; 24 derslik, bodrum+zemin+3 kat ve konferans salonundan oluşacak. Okulun yapımı için hayırsever 168 bin lira katkıda bulundu.

HABER MERKEZİ

 

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web