Denizli 39°C
27 Haziran 2019 - Perşembe

BİR AİLE BİR BAYRAK

2019-03-20 09:53:35 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
BİR AİLE BİR BAYRAK

Hüseyin Erikoğlu Anaokulu Vatanseverlik teması ile hazırlamış olduğu ”Bir Aile Bir Bayrak” adlı etkinliği Bayramyeri Meydanında bir gün süreyle sergilendi. İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz Hüseyin Erikoğlu Anaokulu müdürü ve öğretmenlerini makamında kabul etti.

Ziyarette Hüseyin Erikoğlu Anaokulu müdürü Eğitimde Değerler Eğitimi Programı kapsamında Mart ayı teması olan “Vatanseverlik” teması doğrultusunda hazırladıkları ”Bir Aile Bir Bayrak” adlı etkinlik hakkında bilgiler verdi. Vatanseverlik temasının önemine değinen Müdür Oğuz konuşmasında “2016-2017 eğitim öğretim yılında uygulamaya koyduğumuz ve Valiliğimiz ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından hazırlanan Eğitimde Değerler Eğitimi Programı’nda (EDEP) Mart ayı boyunca ‘Vatanseverlik’ teması işlenecek. Yıl boyunca işlenen ve işlenecek olan 13 temanın içerisinde belki de en değerli olanı geçmişten günümüze ve geleceğe taşınması mühim olan “Vatanseverlik” konusudur. Hüseyin Erikoğlu Anaokulu öğrenci ve velileri tarafından hazırlan bu etkinlik; içinde bulunduğumuz ay sebebiyle daha özel duygularla hissettiğimiz fakat her daim en derinimizde yaşatacağımız Vatanseverlik sevgisini yalnızca bizlerin değil miniklerimizin de, daha bu yaşlarında, kuvvetle hissetmelerinin sağlanması açısından çok önemlidir.” dedi.

 

Hüseyin Erikoğlu Anaokulu Vatanseverlik teması ile hazırlamış olduğu ”Bir Aile Bir Bayrak” adlı etkinliği Bayramyeri Meydanında bir gün süreyle sergilendi. Vatanseverlik temasını işleyen 33 eser, Hüseyin Erikoğlu Anaokulu 5/F ve 5/G şubeleri velileri ve öğrencileri tarafından hazırlandı. “Bir Aile Bir Bayrak” etkinliği için hazırlanan 33 eserin içinde 2018 yılı Ağustos ayında Hakkâri’nin Yüksekova İlçesinde şehit düşen Denizlili Özel Harekât Polisi Mehmet Ali Doğan’ın şehit toprağından yapılan bayrak da yer aldı. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web