Denizli 28°C
17 Temmuz 2019 - Çarşamba

BEBEKTE TARZ AÇILDI

2019-02-13 11:57:09 |
Gökhan Karaıslı
BEBEKTE TARZ AÇILDI

Çocukların Tarzı Bebekte Tarz, yeni yerinde açıldı. Bebek, çocuk ve yetişkin gurubunda her bütçeye uygun fiyat giyim imkânı sunan mağaza 3 Mart’ta kadar yüzde 20 indirim uygulayacak.

Pamukkale İlçesi İstiklal Mahallesi İnönü Caddesi Eski 10 Nisan Karakoluna 150 metre yukarda Şok Market Karşısında Bebekte Tarz, Çocukların Tarzı Bebekte Tarz’ın açılışına CHP ve İYİ Partinin Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Bahtiyar, İşletme sahibi Esra Demirkız ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılışla ilgili açıklamada bulunan Çocukların Tarzı Bebekte Tarz’ın sahibi Esra Demirkız, “10 yıldır içinde bulunduğum sektörde son olarak yöneticilik yaptığım firmadan ayrıldıktan sonra 2016 da İnönü caddesin de kendi işimi kurdum. 3 yıl orda hizmet verdim. Küçük gelmeye başladı ve karşı kaldırımda daha büyük 120 metrekare dükkana geçtik. Gelmek isteyen tüm denizli halkını beklerim neler yapıyoruz Bayramyeri fiyatlarına burada hizmet vermekteyiz. Bunun yanında Bayramyeri fiyatlarına uyan etiket fırsatlarıyla yüzde 20 indirimli almak isteyen herkesi beklerim Martın 3'ü İş çıkışına kadar kampanyamız devam etmekte” dedi. YASEMİN ORHAN- ÖZEL HABER

BEBEKTE TARZ AÇILDI

BEBEKTE TARZ AÇILDI

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web