Denizli 17°C
03 Aralık 2020 - Perşembe

BBP İL BAŞKANI KARATEKE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

2020-10-28 13:50:27 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
BBP İL BAŞKANI KARATEKE GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

Büyük Birlik Partisi Denizli İl Başkanı İsmail Karateke, Denizli Gazeteciler Cemiyeti'ndeki toplantıda açıklamalarda bulundu.

Büyük Birlik Partisi Denizli İl Başkanı İsmail Karateke, Denizli Gazeteciler Cemiyeti'ndeki toplantıda açıklamalarda bulundu.

 

Büyük Birlik Partisi Denizli İl Başkanı İsmail Karateke Denizli Gazeteciler Cemiyeti'nde açıklamalarda bulundu. Toplantı salonunda açıklamalarda bulunan Başkan Karateke şunları söyledi: "Bugün amacımız, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirmiş olduğumuz hem il hem de genel kongremizi değerlendirmek. Güncel konulara değinmektir. Bildiğiniz üzere 18 Ekim tarihinde partimiz Olağan Genel Kurulunu tamamlamıştır. Bu kongrede Genel Başkanı Mustafa Destici delegelerin büyük çoğunluğunun oyunu alarak yeniden Genel Başkanlığa seçilmiştir. Bizler Denizli olarak gerek kongre öncesi gerek kongre sonrası, Şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun yol arkadaşlığını yapmış, hareketimizi olabildiğince ileri götürmek için gecesini gündüzüne kattığına inandığımız Genel Başkanımız Mustafa Destici beyefendiye desteklerimizi her zaman gösterdik ve göstermeye de devam edeceğiz." dedi.

 

Kongremiz birlik ve kardeşlik ruhuna uygun bir şeklide geçmiş, geleceğe umutla bakılacak birlik mesajların verildiğini dile getiren Başkan Karateke, "Bizler Alperen ruhumuzla hepimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun Nizamı Alem davasını  yaşatmaya devam edeceğiz. Bugün sağcısı, solcusu, demokratı, milliyetçisi maneviyatçısı demeden herkesin saygı ve sevgi ile karşıladığı ender bir isim olan Muhsin Yazıcıoğlu’nun davasına katılmaya tüm Denizli’mizi de davet ediyoruz. Bu konuda sayın Genel Başkanımızın da söylediği gibi asla güçlüden yana değil, doğrudan yana olacağız. Doğru neyi gerektiriyorsa, biz onun yanında olacağız. Asla bir çıkar uğruna kendimizden ödün vermeyeceğiz. Denizli halkının tüm dertleri ile derleneceğiz. Halkımızın yararına yapılan her türlü hizmeti destekleyecek,  zararına olduğuna inandığımız her ne varsa karşısında duracağız. Sayın yetkililer bundan dolayı bize asla gücenmesin. Nerede usulsüz bir iş var ise sesimizi her zaman çıkaracağız. Yılmadan, yıkılmadan halkımızın tüm isteklerine çare olmak için  gayret ederek bizlere layık görülen İl Başkanlığı görevini en iyi şekilde yürütmeye devam edeceğiz. Yoksa yarın mahşerde bize bunun hesabının sorulacağının bilincindeyiz." ifadelerini kullandı.

 

Başkan Karateke, "Geçtiğimiz ay gerçekleştirmiş olduğumuz olağan il kongresinde Denizli’mizde bir kıvılcım yaktık. Genç, dinamik ve çalışkan bir yönetim kurulu ile yolumuza koyulduk. Yoğun bir şekilde üye çalışmasına devam etmekteyiz. Şimdiden mevcut üye sayımızı iki katladık. 2023 yılında yapılması planlanan seçimlere tüm teşkilatlarımızla birlikte sıkı bir şekilde çalışmaktayız. Denizli de hedefimiz en az Yüz Bin Oydur. Gidilmedik köy, çalınmadık kapı bırakmamak için Başta İl Başkanlığımız koordinesinde olmak üzere tüm ilçe teşkilatlarımızdan mahalle temsilciliklerine kadar hassas çalışmalarımız devam edecektir. Hedefimiz en az 1 Milletvekilini Denizli’mize kazandırmak, en az 3 belediyede hilal gül bayrağını dalgalandırmak, en az 30 meclis üyesi kazanmaktır. Denizli’mizde Alperen yürekli bir vekil, zulme karşı alp mazluma karşı eren olacak bir ses olması için tüm mücadelemizi vereceğiz. Tüm engellere rağmen Biz korkmayacağız, çalışacağız ve başaracağız. Önümüzdeki seçimlere Büyük Birlik Partisi olarak, Türk-İslam coğrafyasının umudu olarak damga vuracağız” dedi. Abdullah GÖNÜLTAŞ

 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web